2737
2734
عنوان

سونوگرافی ۱۶هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 53 پست
تکونهام سمت چپه البته نبضو ی حالت حباب و انگار ماهی سر میخوره هس میکنم  هفته دیگه میرم سونو ان ...

من شنیدم دختر مثل ماهی لیز میخوره پایین شکمم هست اما پسر حالت نبضی هست برای خودمم درسن درومد به اضافه اینکه برای پسر خودم پاهام خیلی, سردش میشه و ویار ترشی

من شنیدم دختر مثل ماهی لیز میخوره پایین شکمم هست اما پسر حالت نبضی هست برای خودمم درسن درومد به اضاف ...

منم پاهام سرده همش ویار ترشی و شوری داشتم و اصلا تهوع نداشتم 

خلاصه هیچی اندازه سونو درس نیست من اصلا به علایم اعتقاد ندارم و اینکه بچه چپ یا راست و ظربان قلب و اینا همش احتماله 

چیزی که صدرصده سونو انومالیه فقط 

انشالله فقط سالم باشه 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم دختر مثل ماهی لیز میخوره پایین شکمم هست اما پسر حالت نبضی هست برای خودمم درسن درومد به اضاف ...

هر مادری یه جور هست من خودم حاملگی سومم هست  هر کدوم باهم فرق دارن ویار و علامت ها هم ۵۰۵۰ شانسی درست در میاد

2728
منم سومم اتفاقا ولی واقعا چیزی که گفتم درسته به اضافه اینکه سر دختر عصبی تری

خیلیا حدس میزنن درست در میاد   من اعتقاد ندارم و همش میگم ۵۰۵۰ درسته  خودمم کسی رو سونو کنم درست در میاد😆

سونو های اولی مثلا هشت نه هفته نداری؟؟؟اکه داری عکس بده

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
2738