2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصلا جایز نیست عزیزم.حتی اگه پسره پیغمبر باشه بازم اطرافیان میرن رو اعصابش.بهتره منتظر خواستگار مناس ...

راس میگی؟ انگاری دل خواهرمم باهاشه ولی بابام مخالفه اونم هی میره میاد پدرمادرشو میفرسته 

من یه مدت با یکی دوست بودم. ۶ ماه از من کوچیکتر. من خودم فوق العاده ریزه میزم. از نظر قیافه مشکل نبود اصلا. ولی بهت اطمینان میدن خیلی مشکلات بزرگی پیش میاد وقتی خانوم بزرگ‌تره. چون مرد ها همینجوریشم عین بچه میمونن. و بچه بازی زیاد دارن. ینی یه خانوم از نظر عقل و درک ۴-۵ سال جلو تر از اقاست. 

تازه فک کن تو این شرایط چون آقاست فک میکنه بیشتر میفهمه و باید تو ب حرفش گوش کنی.

اشتباه مطلقه از نظر من

در کل چون مردها دیرتر به بلوغ فکری میرسن باید اختلاف سن جوری باشه که مرد از زن بزرگتر باشه ولی به هر حال استثنا هم هست بعصی پسرها زودتر به بلوغ فکری میرسن و از نظر ظاهری هم از دختره بزرگتر میزنن به نظر من  نهایت دختره یه سال از پسره بزرگتر باشه خوبه اونم به شرطی که هم پسر ظاهرش هم پختگیش از دختره بیشتر باشه چون بعد که پسر پخته تر بشه و زنه یه بار زایمان کنه  پشیمون میشه

واقعا 🤔یا چون جاری اینجوری میگی 😂😂

بخدا راست میگم جاریم ۴۰شوهرش ۳۲

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
مگه چندسال بزرگتره؟

جاریم ۴۰شوهرش ۳۲

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2706