2737
2734
عنوان

بچها از دست غیرت شوهرم دیوونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2780 بازدید | 132 پست
شما بنزین زندگی دیگران نباش طرز فکر فمنیستیت برا خودت نگهدار

واقعاا منم طرز تفکرشون درک نکردم بنظرم غیرت شوهرمرو ناموسش عادیه اشتباهکردم پرسیدگ

مامان دوتا دو قلوی خوشگل باران و بهار و سه تا تو راهی ک خدا خودش بهمون داد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی ای ?هنر آشپزی و خوب حرف زدن اره ولی هنر آرایش واسه بقیه رو چرا شوهرت میخواد مرد و زن بدونن ?

اگ راضی بودم ک پست نمیزاشتم

میگه باید همیشه رو صورتت آرایش باشه

منم به حرفش گوش نمیدم اکثرا

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728
خوب اینام خوبه ولی هر چیزی جای خود داره عزیزم..... بنظرم تنهایی مثلن تلفنی با یه مشاور صحبت کن و حا ...

فرقی نداره. 

چه شوهرهای زیادی که فک میکنن همسرشون مثل خودشون روشون غیرت دارنو سمت زِنا نمیرن

پس عدالت برقراره😊

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!

اسی عزیز

اینا حساسیت نیست

چشمِ مردا رو میشناسه

تا جایی که میتونی گوش بده

بنظر من از علاقه زیاد حس تملک میگیری و واقعا هم ایشون رفتار زشتی ندارن😃

حالا نگین بعضیا بددلن من با اونا کاری ندارم این اقا کار خونه‌هم میکنه😐

زندگی کوتاهتر از اونه که یه ثانیه شو هدر بدیم!
2738
بگو لطفا

اپن خونه چوبیه .برش داشتم،داخل اشپزخونه معلومه .اقا قهرکرده چرا برش داشتی مهمون بیاد توی اشپزخونه کامل مشخصی باید بذاری سرجاش دوباره 

حق ندارم با هیچ مردی حتی داییم یکذره بخندم ..پیش بابامم باید لباسام همونجوری باشه ک پیش غریبه هست

مثلا چیزی اینترنتی سفارش بدم پست بیاره حق ندارم برم پایین بگیرم بیارمش

حق ندارم برم مغازه خرید مگه واجب واجب باشه

سیمکارتمو عوض کرده بجز خودش و پدر مادرم هیچکس حق نداره داشته باشه 

مهمونیای فامیلی نباید برم .خونه ای ک توش مرد باشه مثل خونه خالم ک شوهرخالم هست نباید برم ..اگه خودش نباشه توی واتساپ یا تلگرام انلاین بشم دعواست .و خیییلی چیزای مضخرف دیگه

خیلی معذرت میخوام ولی بهم خیلی بر خورد من کاری نکردم ک باعث این بشه منم حجابم خوبه چادریم شوهرم یکم ...

عزیزم شوهرت غیرت داره دوس داره فقط ماله خودش باشی والا بعضی خانما و میبینی انگار زنه همن با همه راحت آرایش لباس اه