2726
عنوان

خالم بلاکم کرد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 87052 بازدید | 1284 پست
من میگم بافرزندان صالح که تربیت کرده 

بنظر من فرزند صالح شدن نصفش تربیت پدر مادره بقیش دست خداست ...اننقددر میشناسم پدرو مادر واقعا خوب بودن اما بچه هاشون صالح نبودن وپدرمادرشونو عذاب دادن ...برای همین وقت بچه دارشدن همه میگن خدایا بچه سالم وصالح بهمون بده ...خیلیام دیدم انچنان وقت نذاشتن برای تربیت بچه اما بچه خودش راه درستو رفته وصالح و مایه ی افتخار پدر مادر شده ...همه ی همشش دست ما نیست دست خدا هم هست

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=139597078]خوب ادما باهم فرق میکنن شاید شرایط خالش سخته[/QUOTE

اگرم اینطوره حداقل نباید دوقورت و نیمش باقی باشه ، بنظرم خاله ی استارتر بیشتر پر رو تشریف دارن .. من خودم لکه بینی داشتم اگ هر از گاهی کی تو کارای سنگین کمکم میکرد ازش تشکر میکردم..

2728

ای جانم افرین به اخلاق خوب و جواب مودبانت و به اعتماد به نفست با این جوابی که دادی قشنگ توی دهنش کوبیدی بدون ذره ای بی ادبی

كسى باش كه وقتى مردم تو را ميبينند بگويند هنوز دنيا امن و امانه 

از من میشنوی ب هیچکس خوبی نکن بخدا من خواهرم باردار بود رفتم همه کاراشو کردم بچش بدنیااومد چندماه اونجا موندم کاراشو کردم  درحالی ک من ۱۵سال کوچیکتر بودم ازش کل کاراشو میکردم بخدا الان چندساله مامانم فوت کرده ن بهم زنگ میزنه ن پیام میده فقط کسی شوهر میکنه میاد پوزشو ب من میده اونم تو اینستا 😐

وای چقد لوسه بگو حالا همه نازا شدن تو فقط بارداری انقد لوس بازی درمیاری 🤣🤣🤣

میشه پیامشو بزاری ببینم 😭😭😭

کاش میخواندي درگوش دنیا آوازي که مانده در گلویت کاش پر بگیرد پرنده ي تو از پشته میله ي آرزویت کاش جان بگیرد صداي آزادي رو در رویت...