2737
2734
عنوان

رنگ و رو نمونده برام از کم خونی

| مشاهده متن کامل بحث + 2639 بازدید | 135 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تابحال استفاده نکردم فرفورت.سیدرال درسته قیمت بالایی داره ولی همیشه تکنولوژی متفاوت قیمت بالاتری ...

بله از سیدرال و فروزومال آیرون هم بهتر تو بازار داروهای خارجی هست. من دیدم که مراجعه کننده های من از این آهن برند ایرانی استفاده کردن و راضی بودن و ذخیره آهنشون خوب بالا اومد برای همین پیشنهاد دادم. امیدوارم همگی سلامت و پیروز باشید

هر آنچه برای خود میپسندی برای دیگران نیز بپسند.
بله از سیدرال و فروزومال آیرون هم بهتر تو بازار داروهای خارجی هست. من دیدم که مراجعه کننده های من از ...

عزیزم سیدرال خارجی هست و واقعا بهتر از این اهن نیست شما ماشالله اطلاعاتون بالاست خواستم اینم به اموزه هاتون اضافه کنم که سیدرال گوچه ی محلول داره و یک ساشه که اصل اهن داخل ساشه است نه اون محلولش و اون ساشه ها از ایتالیا وارد میشه و چیزی داخل ایران تولید نمیشه و فقط اینجا بسته بندی میشه این ذهنت که سیدرال ایرانی هست اشتباس زمانی ایرانی میشد که اون ساشه های اهن داخل ایران تولید میشه .الان فروزمال و .....بقیه ی برندهای مشابه داخل خود ایران و داروخانه اینجا تولید و بسته بندی میشن و مواد اولیه فقط وارد میشه ولی سیدرال وارد و اینجا فقط بسته بندی میشه علتشم اینه تکنولوژی فقط مطلق به سیدرال و اون کارخونه است و چیزی نیست که شرکتای ایرانی بتونن تولید کنن.امیدوارم موفق باشید

2731
عزیزم سیدرال خارجی هست و واقعا بهتر از این اهن نیست شما ماشالله اطلاعاتون بالاست خواستم اینم به اموز ...

سلام عزیزم .دقت کنید چی نوشتم. تو بازار داروهای     خارجی     بهتر از سیدرال هم هست. من همراه با یک تیم داروساز روی لیپوزوم کار میکنیم. خواستم مطلع باشید که هر روز 10 تا مقاله در مورد تکنولوژی سکروزومیال و لیپوزومال کردن آهن مطالعه میکنیم.  

سلام عزیزم .دقت کنید چی نوشتم. تو بازار داروهای     خارجی     بهتر از سیدرال هم ...

در ضمن شرکت سیمرغ داروی عطار و چند تا شرکت داخلی هم این تکنولوژی رو دارن و داروهاشون مشابه سیدرال هست ولی چون سیدرال در ایران زیاد وارد شد معروف شد.

من زردم همیشع 

پلاکتتون پایین

گوشت قرمز بدون چربی بخورید

جگر گوساله

تخم مرغ 

و لبنیات 

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

و درسته که آهن با تکنولوژی لیپوزوم جذب بالایی داره و خوبه ولی نمیدونم در مورد ژنتیک و پلی مورفیسم ژن میدونید یا نه. چون کسی که مشکل ژنتیک تو جذب رو دهه ای آهن داره به راحتی جذب نمیکنه متاسفانه و دائم کم خونه.مثل خود من 

در مورد این افراد باید تزریق کنن آهن رو تا مشکلشون کمی مرتفع شه.

ولی یه خبر خوب    مطالعات نشون دادن که موش هایی که فقر آهن دارن عمر طولانی تری دارن. امیدوارم که برای ما هم اینطور باشه  عمر طولانی و البته با کیفیت    

2738
در ضمن شرکت سیمرغ داروی عطار و چند تا شرکت داخلی هم این تکنولوژی رو دارن و داروهاشون مشابه سیدرال هس ...

سیمرغ دارو اهن لیپوزومال هست ولی سیدرال سوکروزومیال هستش که باعث پایداری بیشتر مولکول اهن میشه بخاطر همینه سیدرال جذب بهتری داره نسبت به بقیه برندها 

و درسته که آهن با تکنولوژی لیپوزوم جذب بالایی داره و خوبه ولی نمیدونم در مورد ژنتیک و پلی مورفیسم ژن ...

خب من به شما پیشنهاد میکنم سیدرال فورت استفاده کنید چون با اهن تزریقی برابری میکنه و جذب روده نداره و تو کبد جذب میشه.ایشالله همیشه سلامت باشید با طول عمر بلند

خب من به شما پیشنهاد میکنم سیدرال فورت استفاده کنید چون با اهن تزریقی برابری میکنه و جذب روده نداره ...

جالبه چه جوری از راه دهان خورده میشه و تو کبد جذب میشه؟؟ لطفا اطلاعات غلط و غیر علمی ندید . هر چیزی که خورده بشه در نهایت باید از روده جذب بشه.

سیمرغ دارو اهن لیپوزومال هست ولی سیدرال سوکروزومیال هستش که باعث پایداری بیشتر مولکول اهن میشه بخاطر ...

جهت اطلاعات شما عزیز عرض کنم که سوکروزومیال همون ساختار لیپوزوم که سوکروز یا همون ساکاروز در ساختارش اضافه شده. لیپوزوم هم یه نوع فسفولیپید یا چربی هست که دارو در اون لود میشه تا جذب بالاتر بره. لطفا با یه بیوشیمیست در مورد این چیزها بحث نکنید   

جهت اطلاعات شما عزیز عرض کنم که سوکروزومیال همون ساختار لیپوزوم که سوکروز یا همون ساکاروز ...

بله اطلاع دارم درسته بیوشیمیست نیستم اما ساختار این محصول رو خوب میشناسم بخاطر همین بحث میکنم🤗

جالبه چه جوری از راه دهان خورده میشه و تو کبد جذب میشه؟؟ لطفا اطلاعات غلط و غیر علمی ندید . هر چیزی ...

اینکه شما آپدیت نیستین دلیل بر اشتباه من نیست بله سیدرال ها فرایند ازادسازیش در کبد اتفاق میوفته بخاطر همین میگن در کبد ازاد و جذب میشه

به این شکل که مولکول های اهن از طریق روده جذب میشه و توسط امسل ها میره تو ماکروفاژ ها و بعد وارد لنف میشن و از طریق لنف ها وارد کبد میشن و در اونجا جذب و باز میشوند.

اینکه شما آپدیت نیستین دلیل بر اشتباه من نیست بله سیدرال ها فرایند ازادسازیش در کبد اتفاق میوفته بخا ...

عزیزم شما خیلی باحالی.همه مواد درنهایت میرن کبد و مسیرشون کبده . بیوشیمی و ایمونو و میسل و چرخه جذب و ... کلا همه چیو قاطی کردی.دخترم به نظرم برو دنبال چیزی که بلدی و بهش علاقه داری اینجوری بهتره باشه....  دیگه هم جوابتو نمیدم

2706