2726
عنوان

بیاین توروخدا شوهرم ابرومو برد

| مشاهده متن کامل بحث + 969 بازدید | 59 پست
والا همه دوستاش تعجب ميكنن ميگن خانمت چيزي نميگه با ما مياي بيرون يا ميري باغ براشون غير عاديه در مق ...

ببینین این که شما اجازه میدی و اجازه داری این خیلی خوبه این که شما جای اون دوستای توی باغ رو بگیری این خوب تره به نظر من نه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوم یکم به مسئله راحت تر نگاه کن یا خودتم باهاش بخور یا بگو کم بخوره یکم یا راحت باش بذار کارشو بک ...

😫😫😫😫😫

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
2728
خانوم یکم به مسئله راحت تر نگاه کن یا خودتم باهاش بخور یا بگو کم بخوره یکم یا راحت باش بذار کارشو بک ...

بیا استارتر جان اینم راه حل 

ای خاک✋✋✋

پایان آدمیزاد از بی  خداییست نه از دست دادن معشوق  نه رفتن یار و نه تنهایی هیچکدام پایان ادمی نیست تنها بی خداییست  که انسان را تمام میکند.
این الان چی بود؟ 

اخه مگه مجبوری نطربدی خودشو به گندبکشه که دیگه ناراحت نباشه شوهرش چه غلطی میکنی 

خیلی مردها زنشونو معتادمیکنن تا بهشون سدگراعتیاد غرنزنن بدبخت و بیچارشون میکنن توهم یکی ازهمونایی

[QUOTE=139420960]چی شد؟ بد بود؟ سخته با شوهراتون 

خداشفات بده 

اخه مگه مجبوری نطربدی خودشو به گندبکشه که دیگه ناراحت نباشه شوهرش چه غلطی میکنی  خیلی مردها زن ...

خانوم چرا شخصیتتو میبازی این چه لحن حرف زدنه؟ من گفتم همراهش باش تا بهتر بتونی کنترلش کنی در ضمن یه پیشنهاد بود برای نفر دیگه ای 

واقعا الان این راهکار بود؟؟؟😡😡

مستی خجالت نداره اون هم تو جمعی که همه عاقلند و شکم و هوسشون رو مدیریت کردند؟؟

عجیبه والله🙄🙄

متاسفم براتون😡

واقعا الان این راهکار بود؟؟؟😡😡 مستی خجالت نداره اون هم تو جمعی که همه عاقلند و شکم و هوسشون رو مد ...

اولا تو جمعی که همه عاقلند مشروب کجا بود دوما من برا همین گفتم با شوهرتون هم مسیر بشین که بتونین کنترلش کنین کم یا زیاد خوردنش دست شما باشه. سوما مستی معمولی در حد خوشی هیچ ایرادی نداره

اولا تو جمعی که همه عاقلند مشروب کجا بود دوما من برا همین گفتم با شوهرتون هم مسیر بشین که بتونین کنت ...

با شوهرش هم مسیر بشه این میشه مثل اون مست..دو تا مست چطور میتونند همو مدیریت کنند؟؟

مردی رو که یک عاقل نمیتونه مدیریت کنه یک مست و یا سرمست مثل خودش چطور مدیریت کنه؟

این خانم با دست خودش بره تو چاه به خاطر همراهی با شوهرش؟؟

شما میدونی خود این خانم ظرفیت کنترل خودش رو در مقابل مشروبات داره یا نه؟؟

راهکارتون افتضاح بود، کمی فکر کنید؟

(جدای از حکم حرام بودن مشروب )

با شوهرش هم مسیر بشه این میشه مثل اون مست..دو تا مست چطور میتونند همو مدیریت کنند؟؟ مردی رو که یک ع ...

خانوم هم مسیر شدن قرار نیست حتما با مصرف مشروب باشه به جای این که بگه نمیخوام ببینم وقتی این زهر مار رو میخوری میتونه بگه من پیکاتو میریزم تو بخور با کلی ناز و عشوه اونوقته دو پیک سه پیک که داد دست شوهرش بگه مثلا بقیه اشو نگه داشتم برا شبمون تو خونه یا یه بهونه دیگه ای این کارها هم محبت رو زیاد میکنه هم اونشب آبروداری میکنه هم تو خونشون به هردو خوش میگذره

خانوم هم مسیر شدن قرار نیست حتما با مصرف مشروب باشه به جای این که بگه نمیخوام ببینم وقتی این زهر مار ...

این حرف هم از یک جنبه ایی منطقیه👌

به شرط اینکه بشه شوهره رو جمع کرد و تو جمع درکنار همسرش باشه نه مثل بعضی مردها تو این مجالس افسارشون بریده میشه و تنها کسی رو که نمیبینند همسرشونه..

2706