2726
عنوان

ناامیدی

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 24 پست
اره اما مشکلی نداشتیم من حتی پریودامم منظمه تخمک گذاریمو خودم میفهمم دارو دوا خسته شدم 

عزیزم برو تایپیک‌ اخری این کاربر sayeh6859که بواسطه شهدا حاجت گرفتم هست حتما برو عزیز دلم انشاالله بحق خون شهدا دامنت سبز بشه منم دعا کن

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره دقیقا اما نمیدونم چرا دست خودم نی بهم ریختم  حتما میخونم سوره کوثرو ممنون🌹💓

خواهش میکنم گلم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2728
دکتر نگفته مشکل چیه؟ حتما قبلش زیاد پیشگیری داشتین و قرص خوردی، واسه همین بارداریت زمان میبره

نه همه چیم اوکیه حتی عکس رنگی انداختم اونم اوکی بود از اول ازدواج جلو گیری نکردم چون بچه میخواستم 

ممنون عزیزم💓

فدات عزیزم منم وقته بشه سه سال منتظرم البته من مشکلاتم زیاد بود ارامش روحی به هیچ عنوان نداشتم شوهرمم متاسفانه درگیر ترامادول توی دوز بالا بود الان و توی مسائل جن......ناتوان بود الان مدتیه ترک کرده داره بهتر میشه منم دلم خیلی بچه میخواد خودمم می‌خوام نذر این شهدا بکنم مطمنم هیچکس دست خالی برنمی‌گرده 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
فدات عزیزم منم وقته بشه سه سال منتظرم البته من مشکلاتم زیاد بود ارامش روحی به هیچ عنوان نداشتم شوهرم ...

انشالله اینکارو میکنم امیدوارم هم حاجت منو بده هم تو رو عزیزممم🙏🙏🙏🙏🌹💕💓

پس جای من بودی چیکار میکردی؟؟شیش سال زودتر از خواهرم ازدواج کردم پنج سال هم ازش بزرگترم خدارو شکر شو ...

فکر کنم حستو من بفهمم من خیلی خیلی صبورم نمیدونم چرا یهو بهم ریختم دست خودم نبود