2726
عزیزم شما دوقلوهات همسان بودن؟یادت حاملکی سرویکست جندبود  سرکلاژ کردی یا لستراحت بودی ببخشید ن ...

ن ناهمسانن اصلا شبیه نیستن نه قیافه نه اخلاق.....استراحت بودم چون چندبارخونریزی داشتم

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمل نکردی پس فقط امپول و شیاف زدی

چه عملی؟؟؟شیاف نزدم فقط امپول

تـوقع فـهـم و شـعـورازبـعـضـیا مــثــل اینـــه کـــه پــرتغال بـــرداری دعــاکــنــی تـــوش مــوز باشــه...  همینقدر غیر ممکن ...
2728
خوب نیاد به خاطر ابجیت که ننیخای قید زندگیتو بزنی،فهمیدم یه کم گیر میده ولی هیچی نگو ،رگ خوابشو پیدا ...

برم بیرون میگع خوبه دیگه سرخودشدی....نمیرم میگه بچه هامو توخونه زندونی کردی.....میشینم میگه ب کارات برس کار میکنم میگه منومیبینی مثلا داری کارمیکنی

خودشون کاری نکردن؟؟ 

مشاورکاری نکرد چون همسرم نرفت

برم بیرون میگع خوبه دیگه سرخودشدی....نمیرم میگه بچه هامو توخونه زندونی کردی.....میشینم میگه ب کارات ...

ببخشید دارم میگم ولی تابلو داره بهونه میگیره ،مشکلش مسایل جنسیه،بهش خوب نمیرسی حتما،اون زیر شکم لامصبشو برس غرغراش تموم میشه

اصلا اجازه نمیده حرف بزنم میگم بگومشکلت بامن چیه میگه مشکله من فقط تویی توبری زندگیم عالی میشه

عزیزم اینایی که میگی بهانه شوهرت ومشکل نیست صد درصد مشکل اصلی جای دیگه ست شما باردار بودی تازه زایمان کردی بچه ۱۷ماهه داری صد درصد از نظر نیاز جنسی کم گذاشتی براش مشکل اونجارو حل کن بقیه چیزا حل میشه شوهرتو دستت بگیر یکم بهش محبت کن طلا بگبری با ۳تا بچه که چی معلوم زندگیتم دوست داری یکم تلاش کن برا زندگیت سعی کن بفهمی دردش چیه لج نکن باهاش کوتاه بیا با زبون رامش کن

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....