2703
2553
عنوان

وااااای رومینا

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 41 پست
وای وای وای باشه شماهم رده پیامبرایین تازه معصومترم هستین استغفرالله .معنی اون اینه ازنظرخلقته ن ازن ...

عزيزم حداقل قران بخوان يه بار با معني ضرر نميكني سوره كهف ايه ١١٠ 

بگو: «من فقط بشری هستم مثل شما؛ (امتیازم این است که) به من وحی می‌شود که تنها معبودتان معبود یگانه است؛ پس هر که به لقای پروردگارش امید دارد، باید کاری شایسته انجام دهد، و هیچ کس را در عبادت پروردگارش شریک نکند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها  چرا پدرش نتونست خودشو کنترل کنه؟ ای وای چرا خود کنترلی نداریم

چه ربطی داره، از قبل تصمیم گرفت ،تازه داداشاش گفتن تو نمیکشی ما میکشیم،   اگه بدونی مرد سالاری چیه برات عجیب نمیشه...

2456
جواب سوالاشون راحت می تونن بگیرن این سوالا قبلا ایجاد شده وقبلنم پاسخشو دادن اینکه ما نمی ریم دنبالش ...

👌🏻🤦🏻‍♀️دقیقا

🌸اللهم عجل لولیک الفرج🌸 زیاد به خوشبختی دیگران تو دنیای مجازی غبطه نخورین😉عاشق خودت باش تا بقیه هم دوست داشته باشن:))
عزيزم حداقل قران بخوان يه بار با معني ضرر نميكني سوره كهف ايه ١١٠  بگو: «من فقط بشری هستم مثل ...

من قران و معنیشو خیلی تاحالاخوندم ولی تفسیر مهمه ن معنی .ولی درک اینک پیامبر واماما کلا معصوم افریده شدن نیازی ب خوندن قران نداره برو معنی معصوم و بخون بعدبیا این مقایسه برو بکن

من قران و معنیشو خیلی تاحالاخوندم ولی تفسیر مهمه ن معنی .ولی درک اینک پیامبر واماما کلا معصوم افریده ...

ميزان سنجش در نزد خدا فقط تقوي است خدا هيچ تفاوتي بين انسانها نميذاره حضرت ابراهيم از ازمايشها سربلند بيرون اومد كه ابراهيم شد وگرنه ازمايش جه معني داشت ؟؟. 

ميزان سنجش در نزد خدا فقط تقوي است خدا هيچ تفاوتي بين انسانها نميذاره حضرت ابراهيم از ازمايشها سربلن ...

الان میخای بگی خدااین رومینارو ازمایش الهی کرده؟ بنظدم بشین درست فکر کن فرق گناه کردن و ازمایش ازطرف خداروبفهم

2714
الان میخای بگی خدااین رومینارو ازمایش الهی کرده؟ بنظدم بشین درست فکر کن فرق گناه کردن و ازمایش ازطرف ...

نه من درمورد رومينا حرفي نزدم قاضي اونم خداست قضاوتشم به دست خودش كي ميدونه توي اون خونه چه خبر بوده؟؟؟