2733
2734
عنوان

فکر کنم کرونا گرفتم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 482 بازدید | 34 پست
یکی بگ بالاخره مولتی ویتامین خوبه یا ن؟ بعضیا میگن بخورین بعضبا میگن بدتر میشین بخورم یانه!

ویتامین سی و دی بخور خیلی جاها خوندن خوبه کسی نگفت بد بوده.حتما عزیزم اسپری بخر بزن تا بتونی نفس بکشی قرص لوکاست هم خیلی خوبه حتمابخور طبق دستور دکتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر رفته بودی مجلس ختم؟؟؟؟؟خداخیرت بده دختر.چی بگم اخه. ان شاءااله بزودی خوب میشی نگران نباش

آره با پروتکل های بهداشتی 

عموی همسرم فوت کرده بود 

چند روز پیش قفسه سینه درد گرفت بعدش الان بویایی و چشایی ایم کم شده تنگی نفس هم داشتم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
ببین دوست منم یک ماه و نیم طول کشید تا خواهرش مرخص شد این ریز علامتا میمونه اما سوال اینه ایا علایم ...

من حس میکنم شدید شده ولی میگن تا دوهفته اول خطر دارع پس من چرا 50 روز بعد شدید شده! نمیدونم شاید منم باید بستری میشدم