2737
2734
عنوان

با همسر سردم چطور رفتار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7073 بازدید | 214 پست
خدا صبرت بده بهمین دلیل توصیه میشه تمایلات جنسی قبل از ازدواج مطرحه شه بعضی مردا ذاتا سردن و میل پای ...

ربطی به متاهلی نداره

به طبیعت آدم برمی گرده، آدم مجرد هم طبیعت عاطفی و احساساتی و گرم داشته باشه اذیت میشه از سرکوب کردن خودش.

خیلی برام جالب هست که در کل در مورد زنان مجرد و دختران سن بالا هیچ نیاز عاطفی و جسمی و جنسی و..... رو عرف ما قبول نداره! بعد خانمهای متاهل با وجود همسر درگیر روابط بیرون خونه میشن.... واقعا نمی فهممشون، چون خودم، خودم رو سرکوب می کنم، اینقدر اینکار رو انجام دادم احساس می کنم هر چی سنم داره بیشتر میشه سردتر و بی انگیزه تر و افسرده ترم و شور و شوق هفده سالگی.... کنجکاوی بیست و پنج سالگی رو انگار ندارم

استارتر مطمئنی همسرت بهت علاقه داره؟ کسیو نمیخواسته قبلا ؟ همسرت قطعا یه مشکل و درگیری ذهنی با خودش داره و از زندگیش رضایت نداره . از خودشم بپرسی فایده نداره بروز نمیدند . ولی اینکه تو نامزدی هم بهت تمایل نداشته ممکنه بخاطر این باشه که کلا براش جذاب نیستی . سوتفاهم نشه شما قطعا زیبا و خوبی ولی ممکنه همسرت خیلی کنارت حال نکنه و لذت نبره از کنارت بودن فقط ظاهر زیبا و لوند مهم نیست درکنارش رفتار هم مهمه . بعدم اینکه همسرت درامدو مقایسه میکنه ناراحت کنندست.. به چشم مادی نگاه میکنه بهت . حتما با یه مشاور خبره صحبت کن بفهمی دلیلش افسردگیه یا مشکل جنسیه یا نمیخوادت کلا و... ان شالله حل شه مشکلت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728