2703
2553
عنوان

شوهرخواهرم رفت و خواهرمو با سرکوفتهای مادر و خواهرش تنها گذاشت.

| مشاهده متن کامل بحث + 6186 بازدید | 56 پست
آخی عزیزم خدا رحمتش کنه
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
آسمانه عزیزم الهی که من فدای دلت بشم که الان توش غم و غوغاست. خواهرتم که الان خیلی حالش بده میدونم من که در جریان همه این موضوعات بودم الان خیلی سخته برام درکش. ای خدا قربون حکمتت که هیجی نمیتونم بگم
حتما صلاح بوده. و البته عمرش بدنیا انقدر بوده نه یکروز بیشتر. اما خوب بازماندگان تا بیان قضیه رو درک کنتن خیلی زمان میبره

تو رو خیلی درک میکنم خوندی بین آتیش. هم دلت پر میکشه و احساس وظیفه میکنی بری بیش خواهرت باشی و هم مجبوری بخاطر اون فرشته معصوم تو خونه بمونی

سعی کن براش قران بخونی خودت هم آروم میشی. شب هم ببین خواهر کجاست برو دیدنش. بدور از مردم و مجلس عزاداری
هم خودت اروم میشی با دیدم خواهرت و از کنارش بودن و هم اون خیلی تسلی میگیره

خدا به همه خانواده صبر عظیم عطا کنه بزرگترین غم دنیا از دست دادن عزیز است خدایا کاش میشد همه با هم پر بکشیم از این دنیا تا غم از دست دادن عزیزامونو شاهد نباشیم

أنا لله و أنا الیه راجعون
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
خیلی ناراحت شدم نمیدونم چی بگم زبونم بند اومده...خیلی ناراحت شدم اسمانه از صمیم قلبم باهاتون همدردی میکنم خدا به خواهرت صبر بده عزیزم روح شوهرش شاد باشه
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
2714
خدا رحمتش کنه تسلیت میگم واقعا سخته

واقعا خانوادش خیلی خیلی دارن اشتباه میکنن الان وقت این حرفا نیست

همه دلشون خونه اونوقت اینا به جای دلداری زخم زبون میزنن

واقعا درک بعضیا چقدر پایینه
آسمانه جونم از خدا میخوام روحش رو شاد کنه و به همتون صبر بده غم بزرکیه عزیزم ولی با تقدیر نمیشه کاری کرد تا اونجا که میتونین به حرفایی که از روی نادونی زده میشه بی توجه باشین انشالا اونام چون الان داغشون سنکینه اینطوری بی فکر حرف میزنن و یه مدت بکذره پی به اشتباهشون میبرن. بازم تسلیت میکم مراقب نینیمون باش