2737
2739
عنوان

وقتي...

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 41 پست

مگه نمیگی ناامیدی 

ادم تو ناامیدی به همه چی چنگ میرنه 

اینکارو بکن که گفتم 

از کجا مسدونیشاید یه درصد در امیدی وا شد 

و شاید ارامشی پیدا کردی 

ارامشی که پدر نوزار شش ماهه ای رو نگه داشت وقتی بچش رو دستاش زدن 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
ميگم بهتون : اونايي كه ميخونين براش دعا كنين حال دلش خوب بشه كم كم، يه دختري كه از بچگي تو بدترين شر ...

نميدونم چي بگم... هرچند شايد حرفم مناسب نباشه ولي كمك مالي بخوان من ميتونم، شااااااايد يه گره باز كرد ازشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حکمتش صیقل روح آدمه. آمادگی برای اتفاقات آینده.  بزرگترین غصه ها با گذر زمان کوچیک میشن

خسته ام درمونده ام ناامیدم کجاست خدایی که برام خدایی کنه کجاست خدایی که غم از دلم برداره؟ یعنی اینقدر پست و حقیرم که منو نمیبینه؟ من که فساد نکردم هرگز خیانت نکردم همیشه ذکر گفتم و التماسش کردم  

خدا كجاست اخه! 

همین جاست 

اگه نبود این تاپیکم نمیزدی 

و اینقدر همه نمیگفتن با خدا و اهل بیت بحرف 

میبینی این یه نشونه از خودشونه 

وگرنه کی کی رو میشناسه اینجا 

فقط خدا تو رو میشناسه و داره اینجوری صدات میکنه 

پاشو برو زشته صدات کنه جواب ندی 

شده از روی ادب و احترام برو با خودش حرف بزن 

بی ادبیه تا وقتی هست تو از بنده هاش چیزی بخوای

قران رو وا کن و نخج ابلاغه رو و صحیفه سجاده 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
2731
صداش كنم؟

اره صداش کن از ته ته ته دلت .صدا کن خدارو .اهنگ صدا کن مرا حسین هم از علی قلیچ گوش بده 

نميدونم چي بگم... هرچند شايد حرفم مناسب نباشه ولي كمك مالي بخوان من ميتونم، شااااااايد يه گره باز كر ...

از اطراف بهشون ميرسه الان مشكل ماليشون حل شده ولي اي داد از مريضي و داغ عزيز   

از اطراف بهشون ميرسه الان مشكل ماليشون حل شده ولي اي داد از مريضي و داغ عزيز    

اي داد😢😢😢😢

نميشه حتي واسشون دعا كرد.... نميدونم اگه درد و دل دختر رو اروم ميكنه ميتونم شماره م رو بهت بدم بهش بدي..

چون خييييلي خودم دل سوخته م دوس دارم هرررركاري واسه كسي كه بي تاب ه كنم.....

2738
اره صداش کن از ته ته ته دلت .صدا کن خدارو .اهنگ صدا کن مرا حسین هم از علی قلیچ گوش بده 

اينستام رو باز كردم.... يه عكس ديدم از كسي كه دين و دنيام شده، نميدونم نشونه س؟ يا چي.... 

حرفاي شما نشونه س...

خدايا من خيلي نااميدم...

اي داد😢😢😢😢 نميشه حتي واسشون دعا كرد.... نميدونم اگه درد و دل دختر رو اروم ميكنه ميتونم شماره م ...

ميترسم ناراحت بشه زندگيشو اينجا گفتم، منم گفتم اينجا كه همه بدونن هركي يه مشكلي داره و اينكه براش دعا كنين چون زندگي روي خوبشو نشون نداده بهش تا حالا

اينستام رو باز كردم.... يه عكس ديدم از كسي كه دين و دنيام شده، نميدونم نشونه س؟ يا چي....  حرف ...

عزیزم حرفای استاد  رائفی پورم در مئرد خدا و امید گوش بده 

نگا کن خدا داره با عشق نگات میکنه...