2726
عنوان

فقط سابقه سقطی ها بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 12108 بازدید | 412 پست
کنجد سیاه روزی دو وعده هروعده 5 تا قاشق غذا خوری با 1نیم لیوان آب بجوشون 1لیوان که موند صاف کن بخور ...

من توی سه روز با فاصله سقط کردم، روز اول که خیلی سخت بود و فکر میکردم تموم شده، دو روز بعدش یه لخته، و روز بعدترش چندتا لخته کوچیک.... که همش هم درد داشت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم     خدا راشکررر که اون سختیاتون تموم شد خدا نی نی تونو حفظ کنه انشاا.. 🌹🌹ال ...

ممنونم ان شاء الله به شما هم فرزندی سلام و صالح ببخشه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
والا این غربالگری ها یه پروتوکل بهداشتی و مراقبتیِ جهانیه ربطی به ایران نداره همه جای دنیا ان تی و آ ...

اینا تافته جدا بافته از کل دنیان😆😆😆😆😆بعد نمیدونم بچه علیل چرا ندارن مگه خدا فرق میزاره یا اینا خودشون میپرن سقط میکنن به بقیه میرسه اخ و پیف بده قتل و قاتل و اینا راه میندازن فقط خدا این موجود دوپا رو میشناسه وسلام

2728
خدا منو اصلا نمیبینه تا بخواد کمک کنه وگرنه اون التماسایی ک من بهش میکردم دل سنگو آب میکرد

اینقدر حرفارو رو خوندم از اول به انتها .تاپیک شما دلمو سوزوند الهی خدا کمکت کنه🙏🙏🙏🙏من از ته دلم دعات کردم

مگه نمی گند وقتی جنین بمیره بدن خودش پسش میزنه؟ یعنی شما هیچ علائمی نداشتید حتی لکه بینی؟ 

منم دقیقا اینو با پزشک حاذقی در میون گذاشتم گفت نه برای همه اینطور نیست.خودم هم بقایا دارم همش دارم مطالب نی نی سایت رو میخونم

سلام گلم من تجربه سقط بعلت تشکیل نشدن قلبش رو داشتم تو 11 هفته سقط شد یادمه اصلا قرص نخوردم تو 8 هفت ...

نمی‌دونم باردار شدید یا نه اگه پی سی او هنوز دارید دم‌کرده چای کوهی بعد از پریودی بخورید تا روز دهم پریودی و پودر اینوفولیک دو ماه مصرف کنید کامل رفع می کنه تنبلی تخمدان رو

نمی‌دونم باردار شدید یا نه اگه پی سی او هنوز دارید دم‌کرده چای کوهی بعد از پریودی بخورید تا روز دهم ...

سلام آره هنوز درگیرم و بچه هم ندارم. اینوفولیک خوردم نتیجه نداشت ولی چایی رو نه نخوردم

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.