2737
2739
عنوان

به نظر شما کسی بوده ک همه مخالف ازدواجش باشن

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 80 پست
دور از جون تو و زندگیت امیدوارم خوشبخت بشی  من فقط خواهرانه بهت گفتم مراقب باشی همین قرار نیست ...

ممنونم عزیزم اره خب قبول دارم مردای بد زیاد هستن و که حقشونه بدترین سختگیری ها براشون بشه اما خدا وکیلی اونقدری که شوهرم برام خرج کرده بابای خودم برام خرج نکرده بابای خودم حتی یه گوشی هم برام نخریده ای خواهر الان دوره زمونه ای شده که کم پیش میاد خواهر هم از درد خواهرش بدونه 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
ممنونم عزیزم اره خب قبول دارم مردای بد زیاد هستن و که حقشونه بدترین سختگیری ها براشون بشه اما خدا وک ...

میفهممت  امیدوارم عشقتون پایدار باشه  وتا عمر دارین خوشبخت کنار هم زندگی کنین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میفهممت  امیدوارم عشقتون پایدار باشه  وتا عمر دارین خوشبخت کنار هم زندگی کنین     ...

ممنونم عزیزم الهی که شما هم خوشبخت بشی

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
آدما وقتی میبینن مثل شما نمیتونن باشن حسادت میکنن.  من و همسرم به یه نتیجه رسیدیم که دیگه جلوی ...

دقیقا ما هم همین کارو میکنیم خصوصا از وقتی که یه مدت همش دعوا میکردیم و تو خونمون دعا پیدا کردم😔😔

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2731