2410
2553
عنوان

امشب شب آخره کسایی که میخوان دعا کنن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 47 پست
٥ساله مادرم فوت كرده وازدواج نكرده وتنهاست ازطرفي من هم دلم ميخوادمستقل بشم ولي نميشه وقتي پدرم تنها ...

😢😢الهی الهی به حق این شب عزیز دلشاد بشی و به حاجت دلت برسی.

یکی رو براش پیدا کن پیشنهاد بده شاید مهرش نشست به قلبش

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

سلام عزیزان همین الان جوشن کبیر و تموم کردم و واسه همتون دعا کردم و به نیت هر کدومتون پنج تا امن یجیب خوندم ایشالله خدا حاجتای هممونو بده 🙏

قلمت را بردار... بنویس از همه خوبیها ..زندگی..عشق..امید..وهر ان چیزی که بر روی زمین زیبا هست ...گل مریم ..گل رز.. بنویس از دل یک عاشق بی تاب وصال ...از تمنا بنویس از دل کوچک یک غنچه که وقت است دگر باز شود ...قلمت را بردار روی کاغذ بنویس ...زندگی با همه تلخی ها شیرین است ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان همین الان جوشن کبیر و تموم کردم و واسه همتون دعا کردم و به نیت هر کدومتون پنج تا امن یجی ...

سلام عزیزم

منم برای همه دعا کردم 

ممنون از محبتت 

ایشالا همه حاجت روا بشیم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...