2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
نمیشه اعتماد کرد چون الان تقریبا ۴ماهه که الجی و سامسونگ اصلا وارد ایران نمیشه همش فیکه چینیه...هرجا ...

ال جی و سامسونگ از مبادی ورودی رسمی وارد نمیشه ، ولی چون وارد نمیشه دلیل بر تقلبی بودن سایر یخچالهای که از طریق مرز کردستان عراق توسط کولبران زحمتکش به صورت قاچاق وارد شده نمیشه اونها رو اگه پیدا کنین اصلن و تنها مشکلشون اینه که چون قاچاقی وارد شدن گارانتی ندارن دیگه ، و اکثر مدلهایی اونا که به صورت قاچاق توی بازار امین حضور تهران هست اصل هست و برای فهمیدن اصل و غیر اصل اون میتونی عکس و سریال نامبر تولید اون رو در سایت شرکت سرچ کنین 

سلام.من تازه رنزو دوقلو خریدم اما بعد از خریدم دلمو سرد کردن لطفا اگه کسی رنزو داره نظرشو بهم بده یعنی بروم پس بدهم ؟چیکار کنم 43 میلیون هم خریدم اما ظاهر زیبایی داره مثل یخچال سای بای ساید چهار دربه

2738
سلام.من تازه رنزو دوقلو خریدم اما بعد از خریدم دلمو سرد کردن لطفا اگه کسی رنزو داره نظرشو بهم بده یع ...

سلام شما از این مدل یخچال الان راضی هستی یا ن من برا جهیزیم میخام بخرم این مارکو