2410
2553
عنوان

شپش گرفتم ،همینم کم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 28 پست

یه شامپو ضد شپش هست از داروخانه بگیر  رختخوابها و لباس هاشونو  رو هم حسابی بشورید تو آفتاب پهن کنید  البته کل خانواده از اون شامپو بزنن  دکتر بزی بهت میده و میگه چند جلسه بزنی خوب میشه

موهام خارش گرفت😟

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

موهات رو باید کوتاه کنی

یه نفر باید روزی چند دفعه سرن رو نگاه کنه و تخم ها رو از ریشه موهات جدا کنه و بترکوته 

سس بزن رو موهات بمونه

بالشت و تشک و بذار جلو افتاب تا دو روز

شب موقع خواب سس بزن و یه پلاستیک بکس رو سرت.

با شونه ی مخصوص هم هر روز سرت رو شونه بزن. ولی قبلش روغن زیتون بزن به موهات تا راحت تر در بیان

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن بتادینم خوبه بریز رو سرت بعدش بشور من از شپش بی زارم چطوری شپش گرفتی ؟

نمی‌دونم بخدا 

جاییم نرفتم فقط چند وقت پیش رفتم آرایشگاه برا پاکسازی صورت ی کلاه داد گف بزن سرت 

2456
نمی‌دونم بخدا  جاییم نرفتم فقط چند وقت پیش رفتم آرایشگاه برا پاکسازی صورت ی کلاه داد گف بزن سر ...

فک کنم از همون جا گرفته باشی 

اونی که فکر میکنی تو باغ نیست خودش صاحبه باغه😜
2714

سرکه خوبه ولی سه روز یه بار باید تکرار بشه تا چهار بار

بعدش که خشک شد هم میتونی اتو مو بکشی موهاتو از ریشه اتو بکش. 

علت تکرار اینه که شپشایی که میمیرن تخماشون میمونن و باز تبدیل به شپش میشن وقتی پشت سرهم تکرار بشه شپشای جدید نمیتونن تخم ریزی کنن و قبل از اون میمیرن دیگه تخما هم تموم میشه

سیر رنده کن بزن سرت حسابییییییییییی ماساژ بده بعد بشور 

سرکه هم خوبه 

شونه ات رو هم حتما عوض کن رو بالشتی و ملافه و روسری و ..... همه رو بشور بعد سرکه یا وایتکس هم بزن بعد تو آفتاب خشک کن بعد اتو کن 

پشت زمستان دلم هست بهاری که نگو 🌱
چجوری بفهمم فرق شوره رو با تخم

شوره با تکان دادن موی سر میریزه ولی تخم شپش به مو محکم چسبیده و با موچین جدا میشه ،،فشار هم بدی ،متوجه میشی که میترکه

😊نظرات من براساس پست اول ،خوندن کامنتها از حوصلم خارج😅آخه نگران استارتر تاپیک بغلی ام😜ممنون میشم مطالبتون رو کامل و واضح همون پست اول بذارید😉