2733
2734
عنوان

🌹🌹حاجت دارا بیاین🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 41 پست
سلام هدا خیرت بده من خیلی به دعای دیگران اعتقاد دارم تورو خدا برام دعا کن این نامزدی هرچه زودتر بدون ...

چشم عزیزم 

ان شاءالله هر چی به صلاحتونو خدا خوبشو بهتون بده الهی آمین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه هنوز نمازتو نخوندی منم دعا کن

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
2738
چشم عزیزم  حدود ساعت ۱ و نیم میخونم😊

عزیزم میشه یسوال کنم ازت...

ختم گرفتن برای دعا یعنی چی دقیقا...چند روز باید باشه

توی رختخواب نمیشه خوندش؟؟؟

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
عزیزم میشه یسوال کنم ازت... ختم گرفتن برای دعا یعنی چی دقیقا...چند روز باید باشه توی رختخواب نمیشه ...

ختم یعنی ۴۰ روز

نیت میکنی ۴۰ روز سوره ای یا دعایی رو بخونی 

بهتره که به حالت خوابیده و اینا نباشه(برای احترام و منزلتی که این دعا ها و سوره ها دارن) ولی اگه مجبوری باشه(مثلا کسی نشسته نتونه و ...) میشه

ختم های مجرب زیادی هست ، مثله ختم سوره یس ، ختم دعای عهد ، ختم سوره احزاب ، ختم سوره واقعه و ....

عزیزم میشه یسوال کنم ازت... ختم گرفتن برای دعا یعنی چی دقیقا...چند روز باید باشه توی رختخواب نمیشه ...

البته بیشتر ختم ها ۴۰ روز هستن ولی ختم هایی با روز های کمتر هم داریم

مثلا ختم سوره والشمس ، ختم قرآن در ۷ روز و ....

باشگاه پرواز میخونی؟؟      همیشه عشق باشد همیشه برکت... ان شاالله ب مراد دلت برسی

اره عزیزم...همیشه عشق همیشه برکت خواهری❤🌹😘😘😘😘

مرسی خواهرم🌹❤😍💜💚🙏🏻

همین الان یه نفر داره واسه داشتن تموم چیزایی که تو داری دعا میکنه...