2703
2553
عنوان

دکتر اطفال خوب ترجیحا غرب تهران :(

| مشاهده متن کامل بحث + 5698 بازدید | 23 پست
عزیزم من هم تهران نیستم ولی یکی از اقواممون فوق تخصص اطفاله کارش فوق العادست البته مطب نداره و فقط تو بیمارستان نجمیه ویزیت میکنه خانم دکتر زهرا جعفری اسمشونه واقعا استاد هستن

میتونی به بیمارستان زنگ بزنی و فردا ببری کوچولوتو شماره بیمارستان 66707071

انشاالله خوب میشه
خدایا شکرت...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزىزم دختر منم همینطورى شد دکتر بردم گفت ویروسیه
تا 3 رو ز تب داره استامینفون هر6ساعت بده اگه خیلى تبش
زیاد بود هر4 ساعت ىکبار
آب زیاد بخوره بهمراه آب میوه. سوپ. و غذاهاییکه چرب نباشه
تب دخترم دقیقا 3 روز و 3شب طول کشید و صبح روز چهارم
خوب خوب بود. البته دل درد هم داشت و. چندبارى بالا آورد
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2720
مطمین باش الان اگه دخترتو ببری دکتر غفوریان براش ازمایش خون و ادرار مینویسه من 8 ماه دخترمو پیشش میبردم
هر 8 ماه هم به بهانه های مختلف ازم ازمایش میخواست
دیگه هم نبردم
دکتر برخوردار عالی وقتی بهش ازمایشارو نشون دادم گفت اصلا لزومی به این همه ازمایش نبود
من که از غفوریان اصلا راضی نیستم
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
غفوریان و خانومش دکتر محمودى همش آنتى بیوتیک میدن و
کلى آزمایش
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
باهات موافقم زن شهریوردی
خانومشم دکتر؟اون کجاست
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

مامان همراز  من یه دکتر میشناسم که عالیه دکتر محمد رضارضائی فوق تخصص اطفاله من پسرم رو بردم خیلی دکتر خوبی بود و کارشون هم که حرف نداشت بنظر من یه جا مطمئی و پیش یه دکتر فوق تخصص برو میخای ادرسش رو میدم بهت بری 

شهران شمالی بالاتر از فلکه  دوم شهران بعد ار مسجد امام علی  نبش کوچه قشلاقی  پلاک 12ساختمان اسفندیار ط1 واحد 2

44366550-44366989

http://instagram.com/atfal_teb

2714