2726
عنوان

اینم قرمه سبزی امشب من 😍عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نوش جان عزیزم

اما من نگران هضم اون لوبیاهاش هستم😄😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
ممنون گلم😍🌹

یه ترفند برای اب نیفتادن سبزی.دوقاشق ارد گندم یاهمون ارد نونوایی موقع تفت دادن اضافه کن معرکه میشه

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم

مال سه روز پیشه

کاش بالای سر بعضیا یه ضربدر کوچولو بود❌که اروقت حوصلشونو نداشتی روش کلیک کنی،طرف بسته شه🤐🔇🤫🤫   بعضی وقتا انقد دلت گرفته،که به خود خدا هم میگی😔😔توروخدا😥      مهربونا میشه واس حاجت دلم صلوات بفرستین💚خیلی خستم
یه ترفند برای اب نیفتادن سبزی.دوقاشق ارد گندم یاهمون ارد نونوایی موقع تفت دادن اضافه کن معرکه میشه

سری بعدی حتما امتحانش میکنم ممنونم

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
نوش جان عزیزم اما من نگران هضم اون لوبیاهاش هستم😄😄😄

اصلا باد نداشت چون خیسُنده بودم بعد حدا گذاشتم نیم ساعت پخت ابشو ریختم با اب گوشت پختمش😁👍

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند🌷🌷
سری بعدی حتما امتحانش میکنم ممنونم

خواهش گلم