2726
عنوان

اگه کسی چیزی نخوره چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1304 بازدید | 38 پست
کمکش کن اگه واقعا رفت خودشو پرت کرد تو خودتو میبخشی؟! عه این چه حرفیه امید بهش بده دلداریش بده حالش ...

عزیزم اگر کسی  بخاد خودشو بکشه میکشه دیگه ناز کردنش چیه؟قشنگ ازین تاپیک زدنشون معلومه دچار کمبود محبت هستن ونیاز دارن همه بیان بهش بگن نه این کارو نکن دوس دارن بقیه نازشو بکشن 

اتفاقا با این جور افراد باید محکم  صحبت کرد تا به خودشون بیان 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگر کسی  بخاد خودشو بکشه میکشه دیگه ناز کردنش چیه؟قشنگ ازین تاپیک زدنشون معلومه دچار کمبو ...

باشه تو خوبی 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2728
عزیزم اگر کسی  بخاد خودشو بکشه میکشه دیگه ناز کردنش چیه؟قشنگ ازین تاپیک زدنشون معلومه دچار کمبو ...

گفتم من یه بار اینکارو کردم فقط میخوام ببینم اگه دارو هم بخورم صد در صد میمیرم نمیخوام مثل قبل بشه دیگه نمیکشم خسته شدم غرهای شوهرمو بشنوم یا درد های خودمو بکشم دیشب از درد داشتم میمردم به زور ساکتش کردم دوتا شیاف استفاده کردم داشتم فلج میشدم رفتم پیش چند تا دکتر گفتن عمل از این ور هی درد میکشم از این ور شوهرم هی غر میزنه هیچ کس توی فامیل مثل تو نیست ال و بله تو همیشه مریضی خسته شدم بریدم دیشب دعوا کردم هرچی از دهنش در اومد گفت منم گفتم میرم خونه بابام حداقل سربارش نیستم اینجا سربار توهم 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

باورتون نمیشه برید تاپیک های قبلی مو بخونید نمیدونستم توی این چند وقت سربارشم تازه فهمیدم که وبال گردنش ام برگشته به من میگه تو از نامزدی اینطوری بودی کمر درد داشتی دیگه بریدم میخوام طلاق بگیرم نمیتونم بخدا نمیتونم دیشب نزاشت برم از ترس آبروش از پدرش خیلی میترسه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من چیکار کنم الان میترسم عمل ام کنند میدونم میخواد هی سرکوفت بهم بگه انقدر خرجت کردم ال کردم بل کردم خسته شدم بریدم

گفتم من یه بار اینکارو کردم فقط میخوام ببینم اگه دارو هم بخورم صد در صد میمیرم نمیخوام مثل قبل بشه د ...

مگه فقط تو اینجوری؟مگه فقط تو مریضی ؟تو مگه از تک تک زندگی ماها خبر داری؟مگه از بدبختی بقیه خبر داری؟کی گفته بقیه همه خوشبختن؟اونی که کل بدنش فلجه کنار خونه رو تخت افتاده چی پس؟کسی که سرطان داره چی پس؟شوهرت بده؟این ینی گناهات تو اون دنیا پاک میشه تو خوب باش تو قوی باش تو کنار بیا تو بساز تو  کم نیار 

مردایی که خیانت میکنن چی؟کسایی که با هووشون یجا زندگی میکنن چی؟میدونی چقد مریضی تو دنیا وجود داره؟نکن اینکارو با خودت 

به خودت برس 

پیش ردانشناس برو بخدا درست میشه همسرت 

قرص اعصاب استفاده کن البته  باید دکتر بهت بده 

دمنوشای ارام بخش بخور .

تو  زنی هم جنس منی هیشکی بهتر از یه زن نمیتونه تورو درک کنه 

مردا با زنا زمین تا اسمون فرق دارن .مردا بچن 

باید به چشم بچه بهش نگا کنی 

اهمیت نده به حرفای بدش 

اگه دیسک داری عمل کن 

اگه نمیشه عمل کنی سعی کن حرص نخوری تا درد نگیره 

واسه خودت چایی دم کن واسه خودت گل بخر بخاطر خودت ارایش کن بخاطر خودت لباس خوب بپوش خانم گل برای خودت زندگی کن و شاد باش 

اونوقت میبینی که چقد خوشبختی 

مگه فقط تو اینجوری؟مگه فقط تو مریضی ؟تو مگه از تک تک زندگی ماها خبر داری؟مگه از بدبختی بقیه خبر داری ...

خیلی کارا کردم دیشب برگشت گفت من اگه میدونستم اینطوری هیچ وقت نمیومدم خواستگاریت اصلا ملاحضه نمیکنه اصلا دیگه دوست ندارم باهاش زندگی کنم همش سرکوفت همش بدبختی میخوام برم خونه بابام حداقل اونجا سرکوفت نمیزنند بهم