2733
2734
عنوان

وای چالش پش م ریزون 👊😮

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 29 پست
تو اینستا😑

نرو سراغ این پیجا

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جایی انسان  میتونه برسه که از همه موجودات عالم پست تر میشه 😶

اره واقعا من الان دیدم هنوز تو شک هستم . ینی واقعا پشم ام ریخت

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2731
لینک بده🍉

راسش من اینستا ندارم . تو یه کانالی خود تل عضوم کرده یود متم از کنجکاوس نگا میکردم جک بود کانالش .یه فیلم باز کزدم این بود چالشش. چند تا فیلم همینجوری بود .😑

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
ی وقت قورت ندی گیر میکنه 😃

😂😂😂😂

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
2738
نرو سراغ این پیجا

نه من نرفتم راسش اصلا اینتسا ندارم. تو تل دیدمتو یه کانالی ولی خب این چالشا مال اینستا هست دیگه

😐

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
کی بود؟

نمیدونم ولی شاخ بود ایرانی بود 

یه مشت اوسکول شدن سلبریتی و مشهور های ما حالم از هرچی بی اصل و نصبه به هم میخوره آدم اگر رگ و ریشه ...

دقیقا. بی رگ و ریشه هستن دیگه. 

دقیقا. بی رگ و ریشه هستن دیگه. 

آره واقعا

آدم عاقل و با اصل و نصب اینکارارو نمینه شخصیتشو زیر سوال نمیبره و تاثیر پذیر نیست انقدر و سبک زندگیشو خودش تعییین میکنه نه که چند شخصیتی باشه و از فرهنگای کشورای دیگه تاثیر بگیره

2706