2703
2553
عنوان

بچه ها توروخدا یعنی کسی بیداره بیاد کمک -عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 44 پست
اگه کهیر باشه اره من خودم گرمی زیاد خوردم اینطوری شودم برو دوش آب سرد بگیر بعد لباس نهی بپوش راحت بخ ...

واای خاکتوسرم بشه ترس افتاد به جونم چجور بخوابم چرا اینجور شد پس کهیر اگه دس بزنی جای دیگه همون جور میشه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا ازترس مگه اینجوری میشدی؟ اثر پشه رو نعنا تسکین میده حالا چه خودشو داری یکم نم کن بزار..یا قطره ...

اصلاتاحالا اینجور نشدم فقط دیشب ترسیدم شدید 

2456
مطمئنی؟

ببین هر چی هست برو سریع بدن تو آروم با اب سرد  و صابون بشود که اگه حشره ای بود بده و اگه کثیفی هم بره  و خارش کم شه بعد لباس هات م مستقیم بنداز لباسشویی

خدایا یه نور تو تاریکی هایم قرار بده
ببین هر چی هست برو سریع بدن تو آروم با اب سرد  و صابون بشود که اگه حشره ای بود بده و اگه کثیفی ...

باشه مرسی عزیزم

2714
بترسبی گوله گوله تنت کبود میشه . .شایدم مرچه دندون کنده منو دوخترمو هفته پیش کباب کرده بودن

وای دخترم اینجور نشه خوبه کنارم خوابه لامصب معلوم نیس از چیه 

اصلاتاحالا اینجور نشدم فقط دیشب ترسیدم شدید 

عزیزم افک نکنم کهیر باشه اولش مدام میخاره بعد یهو این تاولا زد اومد بالا درسته مامان منم همین جوره اونم به خاطر ترس اینجور شد شیراز بودیم پارسال وسط سیلاب خیلی بد بود.اگه داری یه قرص ضد حساسیت بخور اسمش تو خاطرم نیست .از امروز به بد گرمی نخور چیزای ادیویه دار نخور سعی کن اصلا عصبی نشی اینا همه بر میگرده به اعصاب بهتر باشی گلم

عزیزم افک نکنم کهیر باشه اولش مدام میخاره بعد یهو این تاولا زد اومد بالا درسته مامان منم همین جوره ا ...

مرسی عزیز دلم...نه من شب ترسیدم نصفه شب پاشدم دیدم اینجور شده بدجور ترسیدم...تاحالا اینجور نشدم فکر کن همون بخاطر ترس باشه قرص حساسیت سیتریزین و انتی هستامینه یدونه میخورم بازم ممنون 😘

2706