2703
2553
عنوان

عشقو توصیف کنید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال نصف شبی هنوز بچه این بهدها میخندین

عشق ک بچه و پیر نمیشناسه 😁

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜
2720

به نظر مهم ترین عشق، عشق به خدا هست که بعد از اون عشق به خود( یعنی ادم عاشق خودش باشه) میاد

وقتی خودت رو میشناسی و توی وجودت جستجو میکنی، خدا رو پیدا میکنی و اون وقت عاشق خودت و خدا میشی

بعد از اونه که میتونی عاشق یه موجود زمینی دیگه بشی

یعنی تا عاشق خودت نباشی نمیتونی کسی رو به معنای واقعی دوست داشته باشی

اگر عاشق خودت نباشی هر حسی به هر کس دیگه ای داشته باشی اسمش عشق نیست و فقط وابستگیه

عشق یعنی رهایی، یعنی ازادی...

Dance me to the end of Love...

عشق تعريف نداره

عشقو همه تجربه كردن حتي اونايي كه ميگن تجربه نكرديم

عشق فقط به جنس مخالف نيست

ايني كه اعضاي يك خانواده ميتونن زير يك سقف و دركنار هم زندگي كنن با وجود تمام اختلاف نظرهاشون نتيجه ي عشق بين اعضاي اون خانواده ست 

منظورم خواهر برادر ها و عشق بين مادر و فرزند و پدرو فرزنده

2714

عشق ینی کسی ک ب اندازہ ی اعضای خانوادت دلتنگش بشی و احساسی ک بدون ھیچ توقعی ب ی نفر ھدیع بدی 

عشق خیلی چیز قشنگیہ بچہ ھا باھرکسی تجربش نکنین بزارین تو ی زمان مناسب با ی ادم مناسب این حس پاکو تجربہ کنین💓

تجربه عشق مس وجود آدمو به کیمیا تبدیل میکنه حتی اگه اشتباهی عاشق شده باشی 

قشنگ بود 😍

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

از نظر روانشناسی و فعالیت مغزی همین طوری که یه دوستی  بهش اشاره کرد تغییرات یه سری هورمون هست در بدن البته + ناخوداگاه ذهن ما انسان ها 

از نظر علم روانشناسی انسان ها عموما با تله های وجودیشون عاشق میشن که این درباره اخلاق طرف مقابله و درباره ظاهرش هم اکثرا تصویری از دوران کودکیمون معشوق ما در اینده است😍😊

خدایا هوام رو داشته باش😍😘
از نظر روانشناسی و فعالیت مغزی همین طوری که یه دوستی بالا بهش اشاره کرد تغییرات یه سری هورمون هست در ...

ممنونم از اطلاعات کاملتون❤عشق به همجنس چطور ؟

2706