2733
2734
عنوان

چی کار کنم مامان بابام بهم گیر ندن

| مشاهده متن کامل بحث + 12877 بازدید | 111 پست
چرا عزیزم خجالت بکشم بیست سالمه میخوام از زندگی لذت ببرم به خاطر همین هرکسی به یه عشق و همدم نیاز دا ...

خب بگو بیاد خواستگاریت همین الان .گوشه خیابون لب گرفتن نه در شان شماست نه خانواده شما.هر چند بالای صد در صد مطمئن هستم که داره ازتون استفاده ابزاری میشه.

خونه ما دو تا در داره یه در سمت کوچه باریکی باز میشه .همیشه یه دختر و پسر میان ته اون کوچه و مثل شما به قول خودشون در حال عشقبازی 🤒🤒🤒هستن.مطمئن هستم هرگز به آینده و این چیزا فکرم نمیکنن ..حداقل دو طرف فکر نمیکنن.صحنه بسیار تهوع آور و منزجر کننده ایه وقتی همزمان احساس میکنی چقدر بی خانواده هستن که نمیدونن بچه هاشون کجان و چه غلطی میکنن..منم چند بار حواسم رو جمع کردم ببینم کی میان ،زنگ زدم ۱۱۰.

خب بگو بیاد خواستگاریت همین الان .گوشه خیابون لب گرفتن نه در شان شماست نه خانواده شما.هر چند بالای ص ...

اول اینکه من کنار خیابون نبودم تو خونه عشقم بودم 

اون هم اینقدر وضعش خوبه که هر کثافت کاری میتونست بکنه ولی مند اتخاب کرده و من تنها عشق آیندشم 

الان خیلی زوده برای خواستگاری حداقل دوسال دیگه 

تازه ما کلی برنامه های زندگیمون ریختیم که مثلا از ایران بریم و این حرفا 

واقعا پسر خوبیه من که تنها عشق زندگیم اون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  پسرم ۱۸ سالمه میخام برم سر کوچه هم باید اجازه بگیرم با رفیق گشتن که جای خود داره دانشگاه هم دخالت میکنن منو یه بی عرضه تحویل دارن میدن دختره ۱۴ سالشه هزاران کار میکنه بعد من تو این سن تنها دل خوشیم اینه که فوتبال ببینم همش فکر میکنن همچی با پوله

2728

سلام من از همه دخترا ای که تاحالا دیدم با حجاب ترم نه آرایش میکنم نه وسیله آرایشی دارم با مامانم یه باشگاه میرم بابام بهم میگه خراب شدی همه‌ی دخترای باشگاه پاهاشون زدن شلوارشان میدن بالا میرن بیرون موهاشون بیرون آرایش اوووه ولی من نه اونوقت نمیفامن قدر منو صبحی بابام بهم میگفت که این باشگاه رفتن سر بعضیا رو زده یعنی سرتو میزنم من شلوارمو نمیدم بالا مثل بقیه ولی موهاموزدم اینم عیبه همش بهم فوش ناموسی میدن راهنمایی کنید چیکار کنم   

مامان منم خیلی گیر میده . من تنها از خونه نمیرم بیرون وقتی تو خونه هستم هم گیر میده تا گوشی رو برمیدارم داری با کی حرف میزنی ۰را به گوشی نگاه میکنی.و... اما بازم شکر میکنم که هست