2733
2734
عنوان

درباره نفر بعدیت حدس بزن :)

| مشاهده متن کامل بحث + 1943 بازدید | 369 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان

ی سوال داشتم

این اکانت جدید من هست

قبلا ی تاپیک اینجا بود 

در مورد اتفاقی که تو اشنا و نزدیکان و بستگانتون افتاده و عجیب بوده براتون ...مشابه زیاده می خوام بدونم کسی لینک اصلیش رو داره؟ضمنا این تاپیک خیلی قدیمی هست اصلا نمی دونم چی باید سرچ کنم ...ممنون از مدیریت تاپیک ببخشید که اینجا مطرح کردم

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

نفر بعدی شوهرشو خیلی دوست داره

من این ماه مامان میشم انشالله 😍مطمعنم دخملم میاد تو دلم 😌😌😌این ماه منم تیکر بارداری میزنم.😅😅خاله های مهربون میشه صلوات بفرستین 🙏😘 دیدین گفتم این ماه مامان میشم 😍ممنونم خداجووونم ک این هدیه باارزشتو بهم دادی❤
2731
دروغ نگووو یکم دیگه راجبم بگو ببینم😜

شوخی کردم من حس اولم کار نمیکنه چه برسه شیشم اونم شانسی گفتم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
آخه امروز بیشتر دوستان مرغ اتیشی خوردن😂

😉☺

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738