2726
عنوان

کیا از اینک درس نخوندن پشیمونن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2405 بازدید | 23 پست

کاش حداقل دیپلم میگرفتم درست ترم دوم سوم دبیرستان ترک تحصیل کردم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من فقط دوره لیسانسم یه کم سر به هوا شده بودم خوب درس نخوندم که بعد ها سخت شد جبران کردنش. 

البته شایدم اقتضای اون زمانم بود

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما / غافل از اینکه خدا هست دراندیشه ما 

من خیلی حرص میخوردم و پشیمون بودم تا اینکه یه روز یه چیزی شنیدم آروم گرفتم.

از یه خانم محترم تحصیلکرده شنیدم کسانی که تو این دنیا چیزی میخواستند و بهش نرسیدند مثلا دوست داشتند ادامه تحصیل بدن ولی خانواده بهشون اجازه نداده بعد از مرگ میتونن اون کاری که دوست دارن رو انجام بدن. یعنی ما میتونیم بعد از مرگ تلاش کنیم و به درجات بالا برسیم اینجور نیست که تو بهشت همینجوری ثابت بمونیم و هیچ کاری نداشته باشیم. و اینم گفت که توی بهشت با اینکه بهشت درجات و جایگاه های متفاوتی داره هر کسی از جایگاهی که داره راضیه و به بقیه حسادت نمیکنه