2733
2734
عنوان

یسوال خصوصی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 47 پست
این شیاف ماریانا خیلی اسمشو شنیدم خوبه؟؟؟ برای چیه؟؟؟ اگه شیافه چرا جذب نمیشه؟؟؟

چون گیاهیه.... برگ گیاه ماریانا به صورت پودر شده و فشرده هست پس عملا جذب نمیشه فقط با جذب رطوبت خاصیتشو منتقل میکنه و دفع میشه اگر شیمیایی بود حالت کرمی یا صابونی داشت و جذب میشد البته بازم شیاف واژینال داریم که مثل قرصه و جذب بدن نمیشه

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
چون گیاهیه.... برگ گیاه ماریانا به صورت پودر شده و فشرده هست پس عملا جذب نمیشه فقط با جذب رطوبت خاصی ...

مرسی عزیزم

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم

خواهش میکنم 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐