2726
[QUOTE=130369046]سلام عزیزم ان شاءالله بحق حضرت ابوالفضل که امروز ولادته یک همسر صالح ومومن نصیبت بش ...

خوبی از پاکی دل خودته عزیزم .من 27سالمه خیلی برای ازدواجم بخدا اصرارکردم وشد.شما حتما زمانش نبوده تاالان و قطعا خدا بهترین رو برات درنظر گرفته خواهرم 

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله تو هم خیر ببینی و به هر چی میخای برسی.

ختم سوره حمد برای ازدواجم انجام دادم حاجت گرفتم .شماهم انجام بده حتما.ممنونم عزیزم واسه رفع مشکلاتم دعا کن ملودی جان  

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2728
سلام.این چله رو من قبلا هم شنیده بودم ولی بخاطر پریودی وسطش میفته تاحالا من انجام ندادم .کسیم نیست ب ...

سلام عزیزم مث من قرص ال دی بخور پریود نشی  

مرا عهدیست با جانان...
سلام عزیزم مث من قرص ال دی بخور پریود نشی    

ازقرص خوردن خوشم نمیاد  ضرره بدنه