2726
عنوان

آشپزا...قناد. ...کدبانوها یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 21 پست

ترایفل

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

پاناکوتا

دستورشو توی سایت دونفره بزن میاره بالا کارش خوبه

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

#ژله

#دسر_پاناکوتا_شکلاتی😋😋😍😊🌸

خامه 1/4 لیوان  .  

شیر 2 لیوان  .

پودر ژلاتین 3 قاشق غذاخوری  .

شکر 12 قاشق غذاخوری

پودر کاکائو 2 قاشق چایخوری  .

اسانس وانیل 1/8 قاشق چایخوری  .  

شکلات تخته ای 50 گرم

طرز تهیه :

1/2 لیوان شیر را داخل کاسه ای بریزید و پودر ژلاتین را روی آن بپاشید ، کاسه را روی حرارت بخار آب قرار دهید و هم بزنید تا ژلاتین حل شود.

خامه را داخل قابلمه ای بریزید ، باقی مانده شیر را کم کم به خامه اضافه و مخلوط کنید و پس از اینکه یکدست شد شکر را اضافه کنید ، قابلمه را روی حرارت متوسط قرار دهید و هم بزنید تا شکر حل شود.

پس از اینکه مخلوط شیر و خامه داغ شد از روی حرارت بردارید ( دقت کنید داغ شود اما به نقطه جوش نرسد ) و شکلات تخته ای رنده شده ، اسانس وانیل ، پودر کاکائو و مخلوط شیر و ژلاتین را اضافه کنید و با قاشق هم بزنید تا مواد یکدست شوند.

پاناکوتا را در ظرف بریزید و داخل یخچال قرار دهید تا بسته شود سپس با خامه ، میوه و … تزیین و سرو کنید.

نکته ها :

در صورت تمایل میتوانید مقدار پودر کاکائو یا شکلات را بیشتر کنید تا رنگ پاناکوتا تیره تر شود...  نوش جان😋😋🌸😍

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
2728

استار عزیز اگ میشه منم کانالمو معرفی کنم 

لطفااااااااااا لطفااااااااااااا تو کانال تلگرام منم عضو بشید شاید برای شما چیزی نباشه ولی برای من خیلیه که ممبراشو ببرم بالا ممنونتونم اینه  

blackswan_shop@