2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چه نظر؟ 

حالا بزار بچه دار بشی بزار بچه ت بزرگ شده بزار بچه ت بره اروپا بعد به فکر باش .

ما ایرانیا دنیا محلمون نمیزاره شما به فکر اسمی ؟! یه خانمی رو میشناختم استرالیا درس میخوند میگفت اینجا وقتی میفهمن من ایرانی هستم دیگه جواب سلام بهم نمیدن !!!

2731
اسم خوبیه ولی من این اسم را بچه ام انتخاب نمیکنم چون فرضا اگر بخواد اروپا یا آمریکا ادامه تحصیل بده ...

اوکی اوکی دست رایتتت 🤣🤣

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
حالا بزار بچه دار بشی بزار بچه ت بزرگ شده بزار بچه ت بره اروپا بعد به فکر باش . ما ایرانیا دنیا ...

فکر واقعه رو قبلش می کنند نه بعدش 

چرا بد باشه که آینده نگری کنم حتی در انتخاب اسم 

نامزد من مقطع دکترا را خارج ایران بوده و همیشه هم به خوبی از اون دوران یاد می کنه هیچ وقت هم حرفی مشابه حرف اون خانوم نزده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
فکر واقعه رو قبلش می کنند نه بعدش  چرا بد باشه که آینده نگری کنم حتی در انتخاب اسم  نامز ...

خوب کشور به کشور فرق میکنه . مثلا استرالیا از ایرانیا خوششون نمیاد . ولی مثلا کشورهایی مثل امریکا و کانادا چون خودشون کشور مهاجرا هستن کسی نژاد پرستی نمیکنه .

اوکی اوکی دست رایتتت 🤣🤣

چقدر جو نی نی سایت افت کرده واقعا 

من سال های اولی که این جا عضو بودم یه خانومی این جا تاپیک زد و نظر سنجی کرد در مورد اسم دخترش

اسمی را که گفت یه خانومی گفت که این اسم به این دلیل تلفظش خارج ایران خوب نیست من مسخره نکردم دیگه الان تو هر اسمی تمام جوانب این جوری را در نظر می گیرم 

یعنی یاد گرفتم به جای خندیدن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2738
خوب کشور به کشور فرق میکنه . مثلا استرالیا از ایرانیا خوششون نمیاد . ولی مثلا کشورهایی مثل امریکا و ...

شما نگران بچه من نباش می فرستم جایی که جوش خوب باشه

چقدر جو نی نی سایت افت کرده واقعا  من سال های اولی که این جا عضو بودم یه خانومی این جا تاپیک ز ...

نه عزیز چرا مسخره

هرکی برنامه ای برا بچش داره یا حداقل آرزویی.حالا من بیشتر قصدم شوخی بود شما ناراحت شدی.اتفاقا منم برا اسم بچم این حوانبی که شما میگی رو در نظر گرفتم و گذاشتم.

جو نی نی سایتم که بله حق باشماست از اولم زیاد بالا نبود که بخواد افت کنه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️