2726
عنوان

سلام عاشق شدم ... کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 53 پست
چون منم یه ماجرا شبیه تو داشتم که تموم شد داشتم تصورش میکردم😂😂

چرا تموم شد پس؟  

نه خب این همه حوره به من ثابت شده من راستش داستانم خیلی طولانیه به خاطر یه نفر دیگه وقتی دوست معمولی بودم باهاش ولش کردم ولی وقتی اون پسره منا ول کرد این بازم پیشم موند خیلی اذیتش کردم مامانمم حتی بعضی وقتا میگه چقدر اذیت میکنی پسر مردم رو😂

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون برا هم نبودیم تموم شد🙂 ای جان ان شاء الله عشقتون پایدار باشه عزیزم خیلی حس خوبیه وقتی یکی از ت ...

آخی عزیزم😟ان شاالله کسی ک لیاقتت رو داره با اسب سفید بیاد...

آره خیلی حس خوبیه ان شاالله قسمت همه بشه چون واقعا دوست داشتن و دوست داشته نشدن خیلی سخته خیییلی:)

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
آخی عزیزم😟ان شاالله کسی ک لیاقتت رو داره با اسب سفید بیاد... آره خیلی حس خوبیه ان شاالله قسمت همه ...

مرسی عزیزم ان شاءالله

آره سخته دوست داشته باشی و طرد بشی..سخته یکی که تا چند وقت قبل از رفتنش بهت میگفت تو جونمی راحت بذاره بره...دلم خیلی پره بخوام بگم همشو به طومار میشه😂ان شاءالله یه عشق دوطرفه نصیب همه بشه..🙂

خدایا شکرت😍💖
2728
مرسی عزیزم ان شاءالله آره سخته دوست داشته باشی و طرد بشی..سخته یکی که تا چند وقت قبل از رفتنش بهت م ...

درخداست دوستی بدم قبول میکنی؟ 😅😍

نمیدونم 

اول سعی کن خودت بشناسیش ،من اولین بار از مادرم مشورت گرفتم و دروغ چرا گفت نع وارد رابطه نشو منم همسن شمام 

بعدش خود پسره با مادرم صحبت کرد و مجابش کرد 

ولی با این حال هنوز داریم همو میشناسیم ببین باید تو باهاش اول کنار بیای خواسته هاتونو بسنجین ملاکاتون 

شاید پسرع اصلا مناسبت نباش شاید اصلا مرد زندگی نباش 

فقط احساسی جلو نرو یکمم با منطق پیش برو

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اول سعی کن خودت بشناسیش ،من اولین بار از مادرم مشورت گرفتم و دروغ چرا گفت نع وارد رابطه نشو منم همسن ...

اگه بگم انگار خود منه فقط پسرش دروغ نگفتم 😑

کلا دو روز پشت هم با هم چت کردیم و سه بار تلفنی حرف زدیم 

خدایا شکرت که هستی =)
اول سعی کن خودت بشناسیش ،من اولین بار از مادرم مشورت گرفتم و دروغ چرا گفت نع وارد رابطه نشو منم همسن ...

بعدم من هروقت باهاش وارد رابطه بشم اصلا رو دروایسی و اینا ندارم همون اول شروع میکنم قربون صدقش رفتن انقد خوبه 😀😐

خدایا شکرت که هستی =)