2726
عنوان

نامزد و دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بزن تو دهنش پس چجوري ب خودش اجازه ميده ك بگه جهيزيه كامل تو بگو هروقت يخونه خريدي ك همه چيزش اوكي ...

جدا از اینام من رابطم با مادرش خوبه میگه تو خیلی چاپلوسی!!!! بد باشم میگه بدی خوب باشم میگه چاپلوسی این وسط موندم چه گلی بگیرم سرم

وقتی پول نداره بیحا میکنه زن میگیره اگه عقد نکردی بیخیال شو حتما هم خسیسه هم انتظارات بیجا دا ...

عقد نکردم اما هم دوسش دارم هم جداشم ابروم تو همه فامیل میره و خانوادم با طعنه و جروبحث میکشن منو

عقد نکردم اما هم دوسش دارم هم جداشم ابروم تو همه فامیل میره و خانوادم با طعنه و جروبحث میکشن منو

چه مصیبتی، اخه عقد نکردین چرا جار میندازین

مهریه زیاد بنداز خطرناکه

فقط شوهر کردن نیست که مهریت خیلی کمه هرلحظه ممکنه بگه برو خوشم نمیاد خیلی دقت کن مخصوصا ازدواج دومته

استارتر بیشتر فکر کن ازدواج دوم شماست اگر بعداً بفهمی خسیس و ایرادگیره و نتونی تحمل کنی و طلاق که بدتر 

خواهر خود نامزدت ازدواج کرده ؟

چقدر جهاز دادن بهش ؟

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
اصلا خاهر نداره فقط سه تا داداشن

جهاز رو به قاعده خونه میبرن یه جهازی که مثلاً سیصد میلیون هزینش میشه که تو خونه کوچیکه پونصد میلیونی نمیبرن حداقل باید اون خونه دو میلیارد بیرزه

الان همه رسم دارن چند تیکه از وسایل رو داماد میگیره

مثل لوازم صوتی و تصویری لوستر پرده و به تخته فرش داماد و به تخته فرش عروس

بعضی ها از وسایل آشپزخونه به چیز سنگین مثل یخچال رو هم به عهده داماد میذارن

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2706