2733
2734
عنوان

خواهرشوهر بیشعوررررررررررررر😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 903 بازدید | 44 پست
خب خودش گفته بیان اوناهم اومدن دیگه عزیزم😑😑

اون خواهر شوهرش بی عقل بوده که تو این شرایط از شهر دیگه اومده خونه مادرش نباید میومد. این بنده خدا تقصیری نداره که مجبور بوده تعارف کنه مام بودیم تعارف میکردیم

اون خواهر شوهرش بی عقل بوده که تو این شرایط از شهر دیگه اومده خونه مادرش نباید میومد. این بنده خدا ت ...

اون که بی عقل بوده هیچ شکی نیست اما الان تو این شرایط آدم عاقل به پدرو مادرشم تعارف نمیکنه چون وضعیت قرمز

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی این وضعیت آدم باید تعارف و بزاره کنار مخصوصا ایشون که بچه هم دارن

دقیقا منظور منم همین بود.خود اسی هم اشتباه کرده که تعارف کرده.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728
2738
دفعه قبلی که تعارف کرده بودم خودمو کشتم قبول نکردن.منم به خیال همون دفعه باز تعارف زدم

😂😂😂😂😂شاید گفتن اون سری ناراحت شدی این سری دیگه ناراحتت نکنن.انشالله چیزی نمیشه خونه و لوازم هی ضدعفونی کن بهشون بگو دستاتون تند تند بشورین

اون که بی عقل بوده هیچ شکی نیست اما الان تو این شرایط آدم عاقل به پدرو مادرشم تعارف نمیکنه چون وضعیت ...

ممکنه اگه تعارف نمیکرد زندگیش بهم میریخت ما که اخلاق خانواده شوهر و شوهرشو نمیدونیم. اون باید قبول نمیکرد . من داداشم زنگ زد گفت ما کرونا نداریم شمام ندارین بیاین خونمون گفتیم نه نمیایم تا بعد کرونا. آدم یه تعارف میزنه طرف نباید قبول کنه . خونه برادرمم ۴۰ دقیقه راهه

توی این وضعیت آدم باید تعارف و بزاره کنار مخصوصا ایشون که بچه هم دارن

اون که اومده و بیعقلی کرده حتی اگه تعارفشم نمیکردن اینقد پرو هست که بدون دعوت بیاد . حتی دیروز دخترشو بدون دعوت فرستاده پس بدون استارتر مقصر نیس اون احمقه

دیگه تعارف کردنت چی بود دختر!!!

الانم اینقدر حرص نخور اتفاقیه که افتاده 

یکم سرفه کن میرن😁

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
2706