2733
2739
عنوان

تجربه های زندگی !

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 39 پست

اگه خانواده خودتون باشما بحثی کردن اصلا بشوهرتون نگید بازم من این تجربه اشتباهو کردم .روابط خراب میشه .

واینکه حرف خانواده تون پیش شوهرتون نگید وبرعکس

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی بچه ها کلا فهمیدم اعتماد به دیگران و بها دادن به دیگران میتونه دردسرساز باشه . هرکسی رو باید به اندازه خودش احترام بگذاریم .دوستتون دارم مرسی

2728

اعتماد نکنيم ، خوبي نکنيم ، انتظار نداشته باشيم ، احترام خودمون اول دست خودمونه پس براي خودمون ارزش قايل باشيم هميشه ، هيچ وقت فکر نکنيم با يه فرد ازدواج کرديم خانوادش عزيزن مثه خانواده خودمون هرگز اينطور نيست 

قبول ندارم ازکم حرفی من خیلی سواستفاده شد

منظورم از كم حرفي اين بود كه جريانات روزانه حرفاي دلت و اسرار و اهداف و برنامه و كارهاتو به هركسي نگي نه اينكه موقعي كه سو تفاهم پيش اومده جاي توضيح سكوت كني يا وقتي كسي داره بهت توهين ميكنه يا تهمت ميزنه همينجوري بشيني نگاش كني عزيزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738