2733
2739
عنوان

یکم از زندگیم میخام بگم دلم سبک شه گوش میکین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1817 بازدید | 95 پست

عزیزم اخه قتل نکردی 

بنطرم پدر و مادرت اشتباه بزرگی کردن اینقدر موضوعات رو بزرگ جلوه دادن.

ما یه دختره تو فامیلمون هست کلی دوست پسر داشته و نامزدی بهم زده ولی خانوادش اصلا جلوی بقیه نشون نمیدن

تو هم سعی کن بدونی اصلا مهم نیست.دولاره تلاش کن میتونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیتو از نو بساز از پدر و مادرت معذرت خواهی کن دستشونو ببوش رفتارتو تغییر بده بزار بفهمن تغییر کردی اونجوری که اونا میخوان باش درستو ادامه بده به امید خدا که اینده ی خوبی در پیش داری ۲۰ سال سن چیزی نیست میتونی دوباره شروع کنی

شبیه توام ،منتها با شدتی کمتر .

منم گند زدم به حمایتها و زحمات پدر مادرم.

خخ...بابام میگفت لازم باشه کتمم میفروشم خرج درس و آینده ی تو میکنم.

انواع معلم و  کتابها و آزمون و ...

چی میخواستیم و چی شدم 😔

همش هم تقصیر خودم .

خاک برسر بعضی از دوستان.

تو هنوز فرصت داری ،میتونی گذشته ات رو ببندی، بندازی ی گوشه ، از الانت برا آینده تلاش کنی 

تو میتونی حالت خودت و حال پدر مادرت رو خوب کنی 🍓

والا همین آش و کاسس

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2731
زندگیتو از نو بساز از پدر و مادرت معذرت خواهی کن دستشونو ببوش رفتارتو تغییر بده بزار بفهمن تغییر کرد ...

سلام 

بله زمان ما ،دختری بود که رتبه آورده بود کنکور 

27 ساله بود ،

تو مصاحبه میگفت دیپلم انسانی دارم ،لیسانس حقوق گرفتم دیدم علاقه ندارم ،تصمیم گرفتم بشینم دوباره درس بخونم رشته مورد علاقم قبول شم و شده بود .

ما بودیم می گفتیم دیگه بیست و هفت سالمه ...دیره دیگه بخوام از اول برا کنکور بخونم ،اونم ی رشته دیگه 😐 

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
الان اون دختر حالش بده خیلی بد  نمیدونه مرگ براش خوبه یاد بده نمیدونه پدرش ارزوی مرگشو داره ی ...

عزیزم پایه اش قوی بشین درس بخونه چیزی قبول شه حیف نیست دل پدر ومادرش بشکنه دیر نشده  وقتی پدر ببینه داره تلاش می کنه خودش خوب میشه به دختره هم اعتماد می کنه

📌متولد ۷۷ نیستم