2737
2734
قبول دارم باید دو طرف باش اما محبت برادرم مهمه ناراحت نشدن؟

خب بشن . مهم نیس . دیگه من نپرسیدم ببینم ناراحتن یا نه‌

بنظرم برادر وظیفه ای در قبال خواهر نداره 

من خودم برادر دارم

ولی هیچ وقت ازش طلبکار نیستم

خواهر شوهرام از شوهرم پول قرض میکنن پس نمیدن میگن مال داداشه 

خب اون داداش هم زندگی داره .  والا من هیچ وقت از داداشم این مدلی پول نگرفتم.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

زنداداش کوچیکم زنگ نزد عیدو تبریک بگه عیدی نخواسم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چرا گلم چندسالشه دلخور بودین که زنگ‌نزد؟

ن بابا ۳سال ازم کوچیکتره عیدا همیشه میره خونه مامانش رفتن همونجا قرنطینه شدن قبل عید

البته واسم مهم نیس

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
چقدر کم لطف کاش برادرت بهش میگقت

باهم خوش باشن ولش کن منم مثل خودشون بیتفاوت میشم

2738
زنداداش کوچیکم زنگ نزد عیدو تبریک بگه عیدی نخواسم

من روز عید دوتا از خواهرشوهرام رو دیدم تبریک گفتم بعد دوتاشون رو ندیدم اول تو واتساپ براشون پیام تبریک عید گذاشتم ک بعدا شارژ رایگان گرفتم بهشون زنگ بزنم تبریک بگم ،،،ولی خیلی جالبن هر دوتاشون پیام تبریک منو خوندن و جواب ندادن ،،،منم گوشی شوهرمو برداشتم واتساپش رو چک کردم دیدم براشوهرم پیام تبریک فرستادن فقط جواب منو ندادن،،،خیلی دلخور شدم ،،،دیگه بهشون زنگ نزدم برا تبریک عید  

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
من روز عید دوتا از خواهرشوهرام رو دیدم تبریک گفتم بعد دوتاشون رو ندیدم اول تو واتساپ براشون پیام تبر ...

دیگه اون بیشعوری شونو میرسونه

من زنداداش بزرگمو اگ نمیدیدم بهش زنگ میزدم چون کوچیکترم وظیفمه ولی کوچیکه قرار نیس من زنگ بزنم