2737
2734
عنوان

تجربیات از پوشک گرفتن کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 185 بازدید | 27 پست

یه لگن بذغر جلوی تی وی ، جوری که اتاقت کثیف نشه خواستی اصلا فرشا رو جمع کن فقط روفرشی بنداز ، اول ترس بچت از لگن بریزه ، بعد چند تا عروسک بذار پایین بدنشو سوراخ کن از دهنش آب بریز تا از پایین آب خارج شه بگو نی نی جیش کرد ،شلوترشو دربیار بذارش جلوی کترتونی که دوست داره و تو همون حالت بذار تی وی ببینه ، پاشو نوازش کن بگو مامان هم کارتون ببین هم حیش کن ،پوشک شورتی پاش کن اگه کیخوای فرشات کثیف نشه ، مثل شورته و هر نیم ساعت بگو بریم تو لگن حیش کنیم ، بعد بهت بستنی بدم ، بعد بهت برچسب بدم ، با مهربونی ، با پوشک شورتی هم اگه خرابکاری کرد اصلا جایی کثیف نمیشه ، زمان رو تا دو ماه بذار و دلسرد نشو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا پوشک سایز۶میخرم بهتر از این که همه جا نجس بشه

اخه اینطوری  بچه خیالش راحته پوشکه . شب چند مرتبه ببری دسشویی همکاری نمیکنه . بچه های شب ادراری دارن بخاطر کوچیک بودن مثانه اس بزرگتر ک بشن خوب میشه

اخه اینطوری  بچه خیالش راحته پوشکه . شب چند مرتبه ببری دسشویی همکاری نمیکنه . بچه های شب ادراری ...

شده ی هفته بیدارش کردم ولی هفته دوم باز جاشو خیس کرده.روزا که میخوابه بیدار میشه واسه جیش ولی شبا اصلا بیدار نمیشه.واینکه اخر شب حتما ی لیوان اب میخوره که این خودش کارو سخت کرده.امیدوارم خوب بشه.منکه خجالت میکشم

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
2728
شده ی هفته بیدارش کردم ولی هفته دوم باز جاشو خیس کرده.روزا که میخوابه بیدار میشه واسه جیش ولی شبا اص ...

درست میشه غصه نخور باید صبور باشی تا بزرگتر بشه خونه خودتی راحتی جای مهمون باشی سختت میشه 

شده ی هفته بیدارش کردم ولی هفته دوم باز جاشو خیس کرده.روزا که میخوابه بیدار میشه واسه جیش ولی شبا اص ...

دختر خاله منم همین بود خوب شد الحمدلله خالم زیر پتوش پلاستیک میانداخت مال اونام ارثی بود

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
دختر من پدری از من دراورد که نگو نپرس دورزه جیش گرفتی که سریع نمیگه دخترم یک ماه بعد یک هفته بعد ده ...

😭😭😭وای من اینو دیز از پوشک گرفتم ک زود یاد بگیره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
من تا دوسال ۸ماهش طول کشید الانم که سه سالشه پیپیشو اذیتم میکنه هروقت بهش فکر میکنم گریم میگیره داغو ...

پسر من اصلا پی پی نمیکنه بدون پوشک گاهی از پشتش میگیره میگه جیش و گریه میکنهولی نمیکنه تا پوشکش میکنم تو پوشک آنی پی پی میکنه چکارش کنم؟

پسر من اصلا پی پی نمیکنه بدون پوشک گاهی از پشتش میگیره میگه جیش و گریه میکنهولی نمیکنه تا پوشکش میکن ...

من برا جیش و پیپیش وقتی تو دسشویی میکرد بهش برچسب میدادم بزنه دیوار ذوق این کارو داشت 

پسر من اصلا پی پی نمیکنه بدون پوشک گاهی از پشتش میگیره میگه جیش و گریه میکنهولی نمیکنه تا پوشکش میکن ...

هی باهاش حرف بزن و بهش بگو جایزه میدم من موهام سفید شد تا یاد گرفت وقتی اولین بار پی پی کرد تو دسشویی انقدر تشویقش کردم و زنگ زدم به خاله هاش اوناهم تشویق میکردن تافهمید کار خوبیه

هی باهاش حرف بزن و بهش بگو جایزه میدم من موهام سفید شد تا یاد گرفت وقتی اولین بار پی پی کرد تو دسشوی ...

ممنونبابت راهنماییات