2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پارسال ده ماه اقدام بودم تاموقع اربعین ک رفتم کربلا وقرص خوردم پری نشم.برگشتم دوباره اقدام کردم بهمن رفتم متخصص  چون س ماه بود بین دوره هام علایم بارداری داشتم نفخ شدید درد تخمدان حالت تهوع سینه درد سوزش معده ولی باردار نبودم ازمایش چکاب بمن داد و ی ازمایش واس همسرم ک من همه چی خوب بود ولی همسر کم تحرکی .سونو واس فولیکولم بهم داد ک وقتی دید همسرم ازمایشش اونجوریه گفت سونو نمیخاد بری وازمایش دوباره واس همسرم ک بار دومم کم تحرکی داشت.بمن فولیک اسید داد و قراربود همسرم بره دکتر ک خوردیم کرونا.ماهم نشستیم خونه ومن رفتم هرروز موقع صبحانه ی تخم مرغ بومی و ی موز رو با شیر محلی وی قاشق عسل بهش میدادم بخوره تا عید نوروز شد.منم ۱فروردین پری شدم ۷ام تموم شد وباز اقدام ولی دیگه دوره بعدی ک ۱اردیبهشت بود پری نشدم چهارروز بعد بی بی زدم ومثبت خخخ الانم ۱۸هفتم دیروز تموم شد.امیدوارم بحق این ماه عزیز دامن همه منتظرا سبز شه وخدا بهشون بچه هایی سالم وصالح بده.برای من ونی نیمم دعا کنید.خیلی طولانی شد خخخ

2731
منم پارسال ده ماه اقدام بودم تاموقع اربعین ک رفتم کربلا وقرص خوردم پری نشم.برگشتم دوباره اقدام کردم ...

سلام عزیز انشالله به سلامتی

برامنم دعا کن لطفا 6 ماهه منتظریم شوهره منم کم تحرکی داره فکر کنم یکی دوبار دیگه اگه نشم باید بریم دکتر بازیو و ازمایش و iui

اصلا دوست ندارم به اونجا بکشه دعا کنید نرمال و اگه خدا بخاد عادی حامله بشم . 

خدا  در روز عید غدیر عیدیمو بهم داد 
سلام عزیز انشالله به سلامتی  برامنم دعا کن لطفا 6 ماهه منتظریم شوهره منم کم تحرکی داره فکر کنم ...

ان شالله بحق خانوم فاطمه زهرا هر مشکلی هست رفع بشه وبدون دردسر وطبیعی ب زودی زود باردارشی هم بارداری راحت وپراز خاطره شیرین داشته باشی هم بچه ی سالم وصالح وخوشگل وخوش روزی خدابهتون بده ان شاالله

2738