2726
عنوان

طرف صحبتم با اوناييه ك دارن ميرم بيرون خريد عيد ومسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هنوز فکر می کنید به خاطر خوردن خفاشه؟ این یه ویروس دست ساز ساخت بشره برای کنترل جمعیت کره زمین

چی بگم.فقط از خدا میخوام خودش کمک کن ما مردم ایران با اصحاب کهفی خودمون داشتیم میگذروندیم روزگارمون رو.همه انگشت به دهن قیمتها از ماشین بگیر تا غیره.این چه ویروسی بود که مهار نمیشه

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
الهي بگردم ايشالا خدا بحق امام جواد ك تولدش تو اين ماه عزيزه سلامت برگرده پيشت خيلي ناراحت شدم كدوم ...

من خودم یزدم .شوهرم شیراز مغازه داره . مشتری مسافر براش اومده بود شک کرده بود مغازه روبست رفت خونه باباش قرنطینه . دوماهه ندیدمش . انشالله به آبروی همون امام جواد ( ع ) خدا دل این پدر و مادر رو شاد کنه 💖

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2728
انشالله🌹🌹🌹

خیلی ناراحت شدم گلم ان شاالله شب عید صحیح و سالم پیشت باشه

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
خیلی ناراحت شدم گلم ان شاالله شب عید صحیح و سالم پیشت باشه

خدا بزرگه ⁦❣️⁩ راضیم به رضای خدا 🌺🌺 از دعای خیر شما انشالله ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
الهی هردو خانواده سلامت باشید تموم میشه و همو میبینید انشالله لازم هر اتفاق خوب شکر کردن خداست اتفاق ...

بله عزیزم حرف شما متینه.به قرآن از خدا جز سلامتی عزیزانم چیزی نمیخوام به همه چیه زندگیم قانع بودیم.خدا خودش رحم کنه.من خیلی خیلی روزگار از اینها بدتر برام رقم زد.وشکست دادم نا امیدی رو وموفق شدم.ولی دیگه خسته شدم.واقعا خستم

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞