2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانم میشه جوابمو بدید؟

وظیفه ی تهیه کننده و مدیر تولید چیه؟ دستمرد عوامل رو چه کسی پرداخت میکنه؟
چرا تو این فیلم ها یه طومار لیست " تشکر از افراد"وجود داره؟  خب نباشه ! مگه چی میشع؟

کاری نداره که پاشو :💥نماز بخون💥نماز بخون💥نماز بخون💥 نماز بخون💥نماز💥نماز💥نماز 💥گوشی زمین ، الان پا شدم یا الله💓من رفتم نماز 😍😇  🌸 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  🌸لینک حذف تاپیک کلیک کنید راه درمان : 🍎 تنبلی تخمدان توسط متخصص مجرب》 کافیه دوران پریودی wc میرید خودتونو نشویید البته پشت موردی نداره ، پیف پیف نکنید من تجربه مو گفتم متخصص گفته 🍎 یبوست 》دایما بیسکویت جمانه سبوس دار بخور محل فروش: فروشگاه های زنجیره ای هایپر مارکت ها و دیج.ی کالا معمولا هست شایدم اکالا انلاین  🍎معده درد : ابلیمو و کلا ترشی جات نخورید   طبق تجربه ی خودم درمان نسبی کرونا 》 اب نخود نذر انرژی مثبت 》انرژی مثبت بفرست انرژی مثبت دریافت کن🌸 من خیلی مهربانم و خدا عاشقمه😍 شما چطور؟🙂👑💓اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 👑💓السلام علیک یا امام رضا علیه السلام👑 💖السلام علیکم یا کل ائمه السلام علیهم👑💓 اللهم عجل لولیک الفرج💓👑😍😍😍  پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : به روزگار ناسزا مگوييد؛ زيرا خداوند مى فرمايد : روزگار من هستم 😐😔. شب از من است و من آن را نو مى كنم و كهنه مى گردانم.  🌃🌄💒

سلام

بازیگر مورد علاقه خودتون‌کی استارتر؟

🤩خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیش تر صلوات بفرستد:1)نزدیک ترین مقام به حضرت محمد(ص)را در آخرت دارد.😍2)سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات است.😍3)تنها چیزی که بعد نماز واجب،روز قیامت(روز حسرت)مردم حسرت نمی خورند،کسی است که صلوات زیاد فرستاده باشد.😍۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نور صراط و نور بهشت است.😍۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.😍۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.😍۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.😍۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.😍۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.😍۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.😍پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم😍😍😍
2731

سلام من از گوشی مادرم پیام نوشتم

پیام احمدی نیا.مجتبی فلاحی.حمید ابراهیمی.داریوش ارجمند. مهدی سلوکی . رضا رویگری. روزبه حصاری. سامان صفاری. عبدالرضا نصاری . مهدی ماهانی . کاوه خداشناس. محمد صادقی.

کاظم هژیر آزاد . شهروز ابراهیمی. هژیر سام احمدی .

حبیب دهقان نسب. شهاب حسینی. مهران مدیری. رامبد جوان.

آرش آصفی . حمیدرضا محمدی. علی شادمان . ایمان برات پور . 

بهنام تشکر. هومن برق نورد. 

نازنین کیوانی.نیلوفر کوخانی.نیلوفر شهیدی. ریحانه پارسا . 

ثریا قاسمی. شهین تسلیمی. شیوا ابراهیمی. بهاره راهنما . 

همه ی بازیگرهارو لیست کردی🤭🤪

😂 کار من خیلی سخت شد 

میگه اگه خانه سینما راهمون ندادن میرم قطعه هنرمندا  کنار مزار درگذشته ها ،شاید دوستاشون بیان سرمزار  اونجا ببینمشون 

تو اینستا پیچ چنتاشون ویس و پیام فرستاده هنوز که هنوزه منتظره پیغاموشونه

2738