2733
2734
واستون دعا میکنم که بهتر شید هر چه زودتر و واسه نینی تون مشکلی پیش نیاد،شمام واسه من دعا کن

مرسی عزیزم لطف میکنی❤ چشم‌منم دعا میکنم براتون🌷🌷🌷🌷

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
مرسی عزیزم لطف میکنی❤ چشم‌منم دعا میکنم براتون🌷🌷🌷🌷

سلام خانوومی.خوبی عزیزم.ببخش مزاحمت میشم.میخواستم بپرسم شما جفتتون پایین بود الان رفته بالا یا نه؟؟ممنون میشم جواب بدی

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوومی.خوبی عزیزم.ببخش مزاحمت میشم.میخواستم بپرسم شما جفتتون پایین بود الان رفته بالا یا نه؟؟م ...

سلام عزیزم. من جفتم ۱۱ هفته مارژینال بود ۱۲ هفته لولایینگ یعنی یکم رفته بود بالا آنومالی ۱۸ هفته که دادم گفت هنوز لولایینگ هست و بالا نرفته. نمیدونم چرا.... من استراحت میکنم همش. انشاالله طی هفته های آینده بالا بره

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
سلام عزیزم. من جفتم ۱۱ هفته مارژینال بود ۱۲ هفته لولایینگ یعنی یکم رفته بود بالا آنومالی ۱۸ هفته که ...

عزیزم حالا خوبه لولایینگ شده.اشکال نداره استراحت کن انشاالله رحمت که بزرگتر بشه میکشه بالا.منم تو ۷ هفته لولایینگ بود ۱۲ هفته هم همینطور.☹.دکترم گفت انشاالله رحم که بزرگتر بشه میکشه بالا.حالا تا ۱۸ هفته باید صبر کنم برم ببینم چطور شده.

هست را اگر قدر ندانی ، میشود بود ....
2731