2733
2734
عنوان

شوهرمو فرستادن بیمارستان شهدای یافت اباد😕😖😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 119 پست
ای وای نگو ک همین یه ساعت پیش سره حواس پرتیش تو درس ریاضی ازم کتک خورد . بهتر ک اره خب بزرگتر شده به ...

وای من هم یه ساعت پیش سر ریاضی کتک زدم

البته پسر من درسش خیلی خوبه ولی از ترس کتکهای من

یه بار یادمه میگفتی از بس کتکش زدی برات دست نکشیده دقیقا همین اتفاق برای من هم افتاد.

از چند سالگی کتک میزنی؟

وای من هم یه ساعت پیش سر ریاضی کتک زدم البته پسر من درسش خیلی خوبه ولی از ترس کتکهای من یه بار یاد ...

ببین همه اونایی ک بیش فعالن یعنی از ادم های عادی هم هوششون بیشتره . فقط نمیدونن چکار کنن سره همینه یه جا بند نمیشن. 

پسره من خییییلی خوبه هوشش ولی خب سره ریاصی من داد میزنم هول میشه بدتر دستو پاش یخ میکنه گیج میشه امتحان کردم روزی ک خودم خوبم ارومم دعواش نمیکنم همون باره اول ریاصیو توصیح میده بدون اشتباه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین همه اونایی ک بیش فعالن یعنی از ادم های عادی هم هوششون بیشتره . فقط نمیدونن چکار کنن سره همینه ی ...

اهان نمیدونم کتک چیکار کنم

نمیدونی چقدر ازم کتک میخوره که ...

من از ۴ سالگی کتک میزنم

وای من هم یه ساعت پیش سر ریاضی کتک زدم البته پسر من درسش خیلی خوبه ولی از ترس کتکهای من یه بار یاد ...

از سه سالگی یادمه دیگه از وقتی ک واقعا تحملش گاهی اوقات سخته ولی الان بیشتر سره درس کتک میخوره روزای دیگه کله خونرو ریختهدبهم کثیفم کرده دعوا نکردم چون گفتم تمیز میشه کتک  برا چی بزنم

2728
اهان نمیدونم کتک چیکار کنم نمیدونی چقدر ازم کتک میخوره که ... من از ۴ سالگی کتک میزنم

شما دکتر میبری بچتو ؟؟؟ 

من الان یه یک سالی میشه ول کردم دکتر رفتنشو چون کروناس بشدت شلوغه مطب یا درمانگاه سره همین بیخیال شدم

از سه سالگی یادمه دیگه از وقتی ک واقعت تحملش گاهی اوقات سخته ولی الان بیشتر سره درس کتک میخوره روزای ...

م هم سر درس میزنم فقط

حتی بچه بود مانتویی شدم که راحت تر کنترلش کمم..

ولی بی فایده بود

اسمش چیه؟

من پسرم مهدی هستش

2738
سلام ببخشید وقت نمیکنم دیر به دیر میام سایتـ الان هستم بفرمایید هروقت بیام جواب میدم 

وای عزیزم سلام خوبی؟؟

من باز کتک زدم از بس کتک میزنم خیلی ازم میترسه ولی باز حرف گوش نمیکنه و کتک ....

2706