2726
عنوان

براي ١٦٠٠ نفر امشب(شب آرزوها) آيت الكرسي ميخونم همه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 2205 بازدید | 522 پست
مثل همیشه ممنونم خیلی خیلی بهم لطف میکنی کاش میتونستم محبتت رو جبران کنم♥️  

برای جبران ان شاءالله حاجت روا شدی صدامون کن😍

اها یادم نرفته برا مادربزرگم زیارت عاشورا و سوره ملک خوندین❤ 

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
@soogoolii   سالم بودن فررندش @زرشکپلو   سالم بودن فرزندش @عقده_ای_تونم   ا ...

کاش جدی جدی با یه آدم حسابی ازدواج میکردم واقعا خسته شدم دیگ😐تنهایی سخته تفاهم نداشتن با اطرافیان سخته نگاه بد دیگران سخته کلا زندگی چه سخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@گیس_طلا     @رهگذرپاییزی     @باشکوه ‍  @غزل70     خدا ...

😘😘😘

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
@صدفگل   شفای پدرش @مهرنگ1     @مهرنگ     @maman_nika_jon   ...

ممنون عزیزم 💖

ان شاءالله خدا به بهترین شکل حاجتتو بده 🌹🌹🌹

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
برای جبران ان شاءالله حاجت روا شدی صدامون کن😍 اها یادم نرفته برا مادربزرگم زیارت عاشورا و سوره ملک ...

سلام  عزیزم خوبی ،13 ،14،15 رجب دعای مجیر رو بخون آبجی حاجت میده ،131415شعبان،13،14،15،رمضان

برام دعا کنیدخدا یه نی نی بهم بده 
سلام  عزیزم خوبی ،13 ،14،15 رجب دعای مجیر رو بخون آبجی حاجت میده ،131415شعبان،13،14،15،رمضان

سلام مهربونم ممنونم گلم.۳ روز رو باید بخونیم یا یک روزش رو؟

3 رجب گذشته من دیر دیدم به امید خدا برای ماه رمضان

خودتون تجربه دارید؟

هرکیو لایک کردم برای حاجت دلش صلوات میفرستم، اگه برام صلوات فرستادید لایک کنید براتون بفرستم عشقا🌱 تقدیم کنیم به اقا صاحب الزمان برای ظهورشون ان شالله💐
@رهگذر پاییزی

ممنون عزیزم حاجتت روا😍

سلام مهربونم ممنونم گلم.۳ روز رو باید بخونیم یا یک روزش رو؟ 3 رجب گذشته من دیر دیدم به امید خدا بر ...

سلام عزیزم خوبی ،،خودم تجربه نکردم آبجی تجربه کردن انشالله سال دیگه من واست دعا میکنم😊😙💖

برام دعا کنیدخدا یه نی نی بهم بده 
سلام عزیزم خوبی ،،خودم تجربه نکردم آبجی تجربه کردن انشالله سال دیگه من واست دعا میکنم😊😙💖

😍😍😍 ممنون عزیز دلممم الهی قبل ماه رجب سال اینده حاجت روا شده شده باشی خیلییی زودتررر یادتم نبودم اشکال نداره 😘😘😘