2733
2734
عنوان

همه میگن به چند وقت جایی نرید😐😐تو گوش فامیل شوهرم نمیره که نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 42 پست
نمیشه قانع عینه اونا دیوونست

بهش بگو تنهایی برو من سلامتیم از دورهمیای شما واجب تره 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وایی

تازه پاگشا هس امشب اقادامادخودشون دیروز زنگ زدن گفتن به اتفاق عروس خانوم وخانوادشون وهمینجورخانواده خودشون امشب تشریف میارن حالا من دوماه پیش غلط کردم بهشون گفتم که خودتون یه وقت تعیین کنیدتشریف بیارید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خوبه میبینه خواهر و برادرهای من نمیان

حالا ک فعلا متوجه نمیشه 

یا نرین و اخمشو تحمل کن و اصلا محل نزار 

یا بگو خودت تنها برو 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2738
نمیرم به درک

آفرین کار درستو میکنی 

اونا ک درک ندارن به خودشونم حتی رحم نمیکنن 

تو برات مهم باشه سلامتیت 

یه چندوقت رعایت کردن و دورهمه نگرفتن کسیو نمیکشه

ما یه هفته  قرنطینه بودیم(توخونه)..امروز رفتیم بیرون مثل این خارجیا هی میگفتیم واای چقدر شهر تغییر کرده!! وویی چقدر بزرگ شده فلان شده بمان شده!!😂(محض مسخره بازی به خدا😂😂)

راننده تاکسیه گفت خارج بودین؟؟؟!!😀😀

ما هم کلی کلاس گذاشتیم گفتیم آره و از تو ویکی پدیا مطلب درمی آوردیم هی میگفتیم!! هرچی که خیلی خندیدیم..

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓