2410
2553
والا اخبار که اصلا نشنیدم بگه استان فارس کرونایی داره

اخبار ک دیروز میگف استان فارس 1 نفر، بعضیا هم گفتن 3 نفر اونم دیروز،تا امروز ک دیگه خدا میدونه

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

براش دعا میکنیم دکتر خوب و با شخصیتیه خدا پشت پناهش باشه

ممنون عزیزم خدا به همه سلامتی بده 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2456
2714
اره عزیزم خوبه قرنطینه تو خونست ۴،۵ روزه

ببخشید گلم ایشالا خدا شفا بده وبزودی خوب بشن ....گلم شاید سرماخوردگی یاانفلانزا هست ...یعنی واقعا تست کرونا مثبت شده؟باورم نمیشه

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
ببخشید گلم ایشالا خدا شفا بده وبزودی خوب بشن ....گلم شاید سرماخوردگی یاانفلانزا هست ...یعنی واقعا تس ...

کروناست دوتا تستش مثبت شده

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج