2737
2734
عنوان

عروسی دختر دوستم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1825 بازدید | 85 پست
دارم یه بار مصرف فایده نداره زود پاره میشه ...

لااقل میندازی دور

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
لااقل میندازی دور

اره ببینم پیداش میکنم یه بسته داشتم نمیدونم کجاس ...

انقدر سردرگم شدما ..

از اون طرف اسباب کشی داریم ....قاطی کردم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ببینم پیداش میکنم یه بسته داشتم نمیدونم کجاس ... انقدر سردرگم شدما .. از اون طرف اسباب کشی دار ...

ای وای الان اسباب کشی؟

خدا کمکت کنه منم از نصف شب گردنم گرفته هلاکم دارم میمیرم از درد خدایا خسته شدم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
ای وای الان اسباب کشی؟ خدا کمکت کنه منم از نصف شب گردنم گرفته هلاکم دارم میمیرم از درد خدایا خسته ش ...

وای تو دو ماهه گردن درد داری ...چرا خوب نمیشی ...😐

خیلی طولانی شد 

عفونت نداری ....عفونت باعث درد توی گردن میشه 

من یادمه یه دوستی داشتم دبیرستان این خیلی گردن درد داشت 

گفت اخر ازمایش خون داده و فلان گفتن عفونت باعث شده ...یا گوشش عفونت داشت یادم نی دقیق

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
الان با این کرونا وقت پول دراوردنه.دیشب تاکسی سوار بودم راننده میگفت یکی از دوستام خونه اجاره میده ش ...

دیگه نمی تونن مجانی بدن که هم مریضی بگیرن هم پول نگیرن خب نیان وقتی می یان خونه می خوان یکی نده می ره سراق دیگری صحبت اینکه همه باهم باید اجاره ندن نکنیین که مساالله هماهنگی تو مملکت موج می زنه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
وای تو دو ماهه گردن درد داری ...چرا خوب نمیشی ...😐 خیلی طولانی شد  عفونت نداری ....عفونت باع ...

مری من یکسال شد گردنم درد میکنه کجای کاری بعدم مگه نگفتم دیسک گردن دارم 

مری من یکسال شد گردنم درد میکنه کجای کاری بعدم مگه نگفتم دیسک گردن دارم 

ای بابا ...الهی بهتر بشی

2738
سلام خوبی گلی جون نی نی نداری؟

سلام عزیزم نه هنوز تو‌جطوری چیکارا میکنی