2733
2734
عنوان

این سریال دل چرا اینجوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 22 پست
شماتاقسمت چنددیدین

۷

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
من تا ۷ بیشتر ندیدم گذاشتم زیاد بشه یهووو بگیرم😁

خخخ اره اونجوری هم خوبه پشت سر هم نگاه میکنی 

ما  هم سریال رقص روی شیشه رو وقتی تموم شد نگاه کردیم 😉

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شبکه پخش میکنه ؟

عزیزم سریال خانگیه باید از اینترنت دانلود کنی یا فلش ببری این محصولات فرهنگی ها بریزن واست 

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
2731
اینکه نکیسا انگار دوستش داره که معلومه  ولی ساره بیات اونجا که تو آینه ی  ماشین نگاه کرد ...

نکیسا کیه عزیزم؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
عزیزم سریال خانگیه باید از اینترنت دانلود کنی یا فلش ببری این محصولات فرهنگی ها بریزن واست 

ممنون عزیزم 

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
نکیسا کیه عزیزم؟

نکیسا همون کروش تهامی هست 

کسی که پیش پدر رستا کار میکنه ... 

شایدم کار اون نباشه   اما تو قسمت قبل خیلیا  بهش شک کردن 

منکه این فیلمو اصلا مرتب ندیدم 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738