2733
2734
عنوان

بچه ها چ روعنی استفاده میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 39 پست
ارده کنجد هم مثل شحم گاو هست سالم و پر از خاصیت  ولی مثل شحم بو نداره  یه ذره بوی کنجد م ...

من مودم روغن محلی نمیتونم بخورم روغن حیوانی ولی عاشق این روغن شحم گاوم

رنگ ولایتhaircolorist

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روعن زیتونو کنجد و شحم گاو همش بو داره 

اشتباه میکنی 

اولا روغن کنجد خوب نیست،روغن ارده کنجد خوبه 

درثانی بو سریعا بر اثر پخت و پز میپره 

تازه اینقدر خوشمزه و لذیذ میشه غذا

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
اشتباه میکنی  اولا روغن کنجد خوب نیست،روغن ارده کنجد خوبه  درثانی بو سریعا بر اثر پخت و ...

دارم   شوهرم نمیپسنده خودمم خوشم نمیاد    حالا باز امتحانش میکنم

عشق یعنی....من نه   تو ها
2738
ببین فقط روغن شحم کاو بخر بخورعطاریاام دارن عالی مادرم طب سنتی میخونه روغنش شده فقط لون طعم برنجم عا ...

بو میده من دارم ولی نمیتونم مصرف کنم

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.